Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az mitől lehet hogy először...

Az mitől lehet hogy először látszott, aztán eltünt?

Figyelt kérdés
csináltam egy intimed tesztet, azt irta hogy 40mp-ig a vizeletbe kell tartani, aztán onnantól számitva 5 percen belűl kimutatja az eredményt....ki jött a 2.ik csík is, aztán kb 2-3 perc mulva eltünt...rajtam kivül látták mások is igy biztos hogy nem csak bemesélem magamnak...és elég szép rózsaszín volt a 2.ik csik....holnap csinálok egy másik tesztet, de addig is elmondanátok a véleményeteket hogy mitől lehet?? (és azt azért hozzá teszem hogy a tüneteim olyanok hogy a hasam felvan puffadva, a cicijeim néha-néha fájnak, nagyon sok édeset kivánok, és szélgörcseim is vannak (bocsi a ronda fogalmazásért), meg mások is mondták hogy nagyon kivagyok virulva, esetleg nem-e vagyok terhes, ja persze és azt hozzá teszem hogy van hogy a hasamba is belenyilal a fájdalom) és amugy dec. 6-ra nem várom
2010. nov. 28. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Türelem! Ha sikerült is akkor is még csak a beágyazódás körül tart a folyamat, nincs még igazából HCG a szervezetbe, így nincs mire reagáljon a teszt. A terhességi tesztek egy egyszerűen működő szerkezetek, a mártogatások egy részének sajátossága, hogy a nedvesség hatására láthatóvá válik a másik csík is, ami aztán kifehéredik. Amikor én pozitívat teszteltem akkor is így volt, hogy először látható volt mind a két csík. Utána a második eltűnt, de utána szépen lehetett látni, ahogy rózsaszínűvé válik.
2010. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon koran teszteltel...ismeteld med dec. 4.en-szoritok
2010. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :) remélem baba van a dologba. annyira boldog lennék :) első gyerek lenne :) azt hiszem egy igazi meglepetés lenne a "nagyszülőknek" ha karácsonyra kapnának egy pozi tesztet :)
2010. nov. 28. 09:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia en December 5-re nem varom!!Jo kis Mikulasi ajandek volna egy Pozitiv teszt mi?
2010. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jujj ne is mond :) nagyon boldog lennék :) elég maradandó ajándék lenne :)
2010. nov. 28. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy pár tesztfajta amin a pozitív eltűnik, a leírásában benne kell lennie.Legtöbb teszten rajta marad még akár évek múlva is látod, ha elteszed emlékbe, én anno az elsőnél olyannal teszteltem amin már fél óra múlva nem látszott semmi, totál kétségbe estem és rohantam másik tesztet venni, azon rajta maradt:)
2010. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tehát akkor lehet hogy ezis olyan volt??:) jujj de jó lenne :)
2010. nov. 28. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a fajta tesztet amit használtál, mi van veled azóta??
2010. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ma voltam dokinál, de aztán ő nem látott semmit, csináltatott egy vizelet vizsgálatot, az is negatív lett....egy picit még reménykedem, hátha csak azért nem lát semmit mert még 1 hét van nem vártig...
2010. nov. 30. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!