Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes voltam és...

Lehet, hogy terhes voltam és elment a baba? Késön volt peteérésem és a peteérés után 3napra rá megjött..

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve.Késön volt peteérésem és a peteérés után 3napra rá megjött.De terhességi tüneteim vannak.Nagyon fáj a petefészkem.Hol a ball,hol a jobb.Mellem fáj,ereket látok a mellemen,mintha nőt volna.Hányinger,szédülés,elérzékenyülés,sokat sírók van mikor csak ugy rámjönn.Sajnos alvadt vér darabkák jöttek ki belölem és ma egy akkora jött ki mint majdnem a meggy csak picit kisebb.Lehet,hogy elvetéltem?Ma van a 7-ik napja,hogy megvan még.Hol sok vér van hol kevés van.Nagyon aggaszt ez a sok alvadt vér darabkák.Ez normális?És nem görcsölök nagyon.Pedig mikor megvan nagyon görcsölni szoktam de most mikor megjött csak enyhén görcsöltem.A mensi elején pár napig nem görcsöltem egyáltalán.Nagyon kivagyok.Miért van ez?Mért nem sikerül a baba?
2009. jan. 15. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el orvoshoz,mert csak ő tud neked biztosat mondani.Mióta próbálkoztok?
2009. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassan 3éve.Lehet,hogy azért van ilyen sok alvadt vér darabkák mert decemberben nagyon kevés vér volt?
2009. jan. 15. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is menjél el dokihoz. Nem normális, hogy pé után 3. napra megjön. Feltéve hogy tuti, akkor volt pé.

Ha tényleg vetélés lett volna, akkor nem árt, ha a doki megnézi, hogy renben kitisztultál-e vagy sem.

2009. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Hogy a doki megnézzen nagyon fontos,én tavaly nyáron voltam igy ezekkel a tünetekkel és kiderült hogy méhen kivülim van,nem akarlak elkeseriteni de tényleg jobb ha mihamarabb dokihoz fordulsz!

2009. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Holnap megyek dokihoz és remélem tudni fogja mi az oka.Igaz megnézzni még nem tud mert még megvan.

December 17-én volt egy elvetélésem.Sajnos nagyon görcsöltem és alvadt vér darabkák is voltak és éreztem mikor pisiltem,hogy valami kerek jön ki belölem.Nem nagyon láttam de mintha barna szine volt és kerek mint a kicsi labda.És azon a napon nagyon rosszul voltam.De most nem annyira.Nem görcsölök erősen mint akkor.Mért van ez?

2009. jan. 15. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!