Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés mellett clostilbegyte...

Peteérés mellett clostilbegytet írtak fel valakinek? Segített?

Figyelt kérdés
6 hónapja próbálkozunk. Mérem a hőmet és minden hónapban volt peteérés, mégsem jött össze a baba.(peteérés előtt 36,4-36,5 után 36,8-36,9 a 15. napon kezd emelkedni és fennmarad a 27-28. napig a hőm). A ciklusaim 27-28 naposak, pontosak csak a vérzés intenzitása különböző, általában 2-3 napig tart. Az Uh szerint mind a két petefészkemben apró ciszták vannak. (PCOS jellegű) Nem voltam hormonvizsgálaton. Most a clostit kezdem el a 3. naptól az 5. napig szedni. Ettől több petém érik meg és nő az esélyem a teherbeesésre? Segíteni fog? Volt már így valaki és segített neki? Nem hozza a gyógyszer előrébb a peteérést?
2009. jan. 15. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem túl jó,hogy rögtön gyógyszerrel kezelnek.Főleg ilyen kevés idő után.Először laborba kellett volna küldenie az orvosnak,hormonszintet és pajzsmirigy működést nézni.

Ha van peteérésed,akkor fölösleges ez a gyógyszer,lehet,hogy csak még több cisztád lesz.Keress egy alapos dokit!

2009. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

A clostitól nő az esélyed a teherbeesésre, sőt ilyenkor az ikrek lehetőségére is több az esély! És ha nincs különösebb gond akkor általában szokott segíteni, az unokatesóm is ezt kapta és most ikrekkel terhes :-)


Sok sikert!

2009. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A 14-15. napon vissza kell mennem ultrahangra, gondolom, hogy ellenőrizze a doki a peteérést. Én is gondoltam rá, hogy megkérem, hogy küldjön hormonvizsgálatra. Bár ha hormonproblémám lenne akkor annak nem lenne valamilyen tünete?
2009. jan. 15. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha kicsi az eltérés,akkor nincs tünet.Nekem a TSH szintem volt magasabb egy kicsit,ami pajzsmirigy alulműködést jelent.Ennyi már elég is,hogy ne jöjjön a baba a dokim szerint.

Neked is meg kellene nézni ezeket a dolgokat!Egy jó orvos kapásból ezzel kezdi!

2009. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Többször sikerült teherbeesnem de sajnos mindig missed ab. lett a vége. Idén derült ki, hogy alacsony a progeszteron szintem. A dokim nekem is clostyt irt fel

hogy minél előbb teherbe essek és utána utrogestant fogok kapni. Sajnos eddig a gyógyszer nem segitett. Volt peteérésem, volt egy 23 mm-es érett tüszöm is.

2009. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
szia!Nekem is van peteérésen,de én is szedtem a clostit.Most megyek inszemre.Az eredmény 4 tüszőm lett belőle.Rem.az inszem is sikerül.
2009. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

volt peteeres, 1. clostis honap utan baba

33.3 heteske

2009. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. A mentruációm egyébként nagyon kevés (van hogy 2-3 nap múlthónapban elég volt tisztasági betétet használnom) annak ellenére, hogy van peteérésem, de nagyon pontos, 27- 28 napos. Ebben a hónapban már normális. A ciszták visszafogják, és emiatt nem vállik le teljesen a méhfal, ezért kaptam a clostyt (kis adagban), lehet hogy emiatt nem sikerül a baba. Hétvégén kezdem szedni és egy hét múlva UH ellenőrzésre megyek. gondoltam, hogy most kérem a dokimtól ha ez a hónap sem lesz sikeres, hogy csináljunk mindenféle hormonvizsgálatot, de lehet hogy ezt magától is fogja mondani.
2009. jan. 16. 07:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Látom, hogy régen írtál már.

Bevált a Closti? Hányadik hónapban jött össze a baba?


Nálam is hasonló a helyzet (van PÉ de nem jön a baba) Most fogom elkezdeni a Clostit, és tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2012. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!