Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor tesztelt a leghamarab...

Ki mikor tesztelt a leghamarabb pozitívat? A nemvárt előtt hány nappal? Milyen teszttel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 12:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Örülök hogy a nemvárt előtt már 6 nappal + lett a teszted.

2010. nov. 26. 22:16
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikor teszteljek leghamarabb? A nemvárt napján,vagy próbálkozzak hamarabb,max negatív lesz...
2010. nov. 27. 13:38
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ pl. hogy mikor volt ovulációd.

Nekem is azért lett olyan korán pozitív a teszt, mert közvetlenül a mensi után lettem Kismamai, ez 100 % .

Pesze az esetek többségében ugye a ciklus közepén van az ovuláció.

2010. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 12. DPO-nál előbb nem tesztelnék (tehát a nemvárt előtt 2 nappal, reggeli első vizeletből legkorábban).
2010. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ma csináltam egy ovulációs tesztet,mert annó a fiammal is már jósolgattam ilyennel és elég erősen pozitiv lett.


Hogy most jelezne peteérést,az kizárt mert voltam a 12.napon UH-n és akkor volt 22mmes petém.Ennek már több mint 1 hete...

2010. nov. 27. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!