Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet pocaklakóm? A hőmet nem...

Lehet pocaklakóm? A hőmet nem mértem de naptár szerint minden nap amikor kellett együtt voltunk.

Figyelt kérdés

A mensim 23. napján fehér krémes folyásom van.

Nem akarom beleélni magam de régóta (évek óta)nagyon várunk rá.

Voltunk orvosnál egyikünknél sincs semmi baj.


2009. jan. 14. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A krémes folyás lenne a tünet?
2009. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy nincs. Sajnos, tapasztalatból beszélek. Mi is egészségesek vagyunk mindketten, én hőmérőzök is, minden tünetemet figyelem, rendszeresen együtt vagyunk egész hónapban, tehát kikerülni sem tudjuk az ovulációt, és baba sehol. Bocs, nem elkeseríteni akartalak. Nem tudom, mi okozza ezt a pszichés (vagy nem tudom minek nevezzem) meddőséget. Magamnál legalábbis. :-(
2009. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tünet mert tünetem olyan van hogy néha szurkál az alhasam állandóan álmos vagyok , éhes de itt olvastam sok olyan kérdés-választ hogy a fehér krémes folyás jót jelent azért mertem megkérdezni.

Nem tudom mit tegyek már annyira el vagyunk keseredve de ha most sem sikerült akkor veszek cickát meg palástot talán segít mert a lombikkal még várnunk kéne , de már tul vagyok 3 fajta closty duphaston medrol hsg kezelésen és semmi , de azért köszönöm a biztatást és kívánom hogy neked is sikerüljön minél előbb.

2009. jan. 14. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:

A gyógyteákat is elkezdheted inni, bár azokanak igazából 1-2 hónap mire hatásuk lesz. Szerintem még annyival segíthetnél a dolgon hogy E vitamint szedsz. Nekem a doki ajánlotta, mert a májat progreszterontermelésre készteti, ami a megtermékenyített petesejt beágyazódásához kell!

Nekem az első hónapbansikerült a baba 6 hónap sikertelen próbálkozás után. Csak van benne valami igazság...

Ja, és még vas-komplexet is szednem kellett, bár azt nem tudom, hogy az konkrétan hogyan segít.

Kívánom, hogy minnél hamarabb legyen babád!

2009. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen veszek teákat és remélem segít a progeszteron szintem 36,9 nmol/l volt nem tudom hogy ez jó vagy nem de a baba eddig nem jött, már sajna ez az utolsó reményem a lombik elött , mert minden mást kimerítettünk már a hosszú évek alatt.
2009. jan. 14. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
barátcserje? valami üröm vagy mi (itt olvastam róla)? Aloe vera gél? gyertyaállás? pszichés lazítás? mikroszkóp? hátha valamit még nem próbáltál:-)
2009. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!