Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel tudom vastagítani a...

Mivel tudom vastagítani a méhnyálkahártyámat, hogy a baba megtapadjon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Méhpempő vagy E vitamin.
2010. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
duphastonnal de ezt majd az orvos irja elo
2010. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban pozitívat teszteltem több napon keresztül aztán elkezdtem rózsaszínen maszatolni végül megjött a mesim..illetve elment a baba:( Én kétségbeesve hívtam a dokimat közben,,azt mondta ha meg akar maradni gyógyszer nélkül is megmarad,hiába kértem hogy adjon duphastont,nem tette.Closty kúrán vagyok,nem adott mellé mást....most volt ovum tegnap és már előre rettegek......ezért kérdeztem,hogy én mivel tudom vastagítani,ha esteleg ez volt a baj..
2010. nov. 24. 13:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, korábban szedtem Clostit, egy ciklusban elvékonyította a nyh-t. Azóta dokit váltottam, megérett a helyzet a Closti szedésre, említettem neki a fentieket. Ő javasolta nekem a méhpempőt. VitaCaps méhpempő kapszulát szedek, tökéletes volt a nyálkahártya.
2010. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az volt a baj. Mikor korábban voltál dokinál megnézte, hogy a méhnyálkahártyád elég vastag? Mert ha nem az lett volna biztos szól. Bármi más miatt is elmehetett a baba. Amúgy tényleg jó rá az E-vitamin, méhpempő, és a palástfű tea, és azt pont ovu utáni időszakban kell inni.
2010. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

E-vitamin, méhpempő. Az e-vit. későre fejti ki hatását, kell szedni jó pár hónapon keresztül, így talán most egy másik gyors megoldást kellene kitalálnod, előttem válaszoltak és be is vált az illetőnek:_)

De írassál föl Duphastont, nem is értem a dokidat, nem kellene váltanod?

2010. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a masodik valaszolo vagyk...closty melle MINDIG kell duphaston. A closty az ami elvekonyitja a naylkahartyat igy sokkal keveseb az esely arra hogy megmarad a baba. Masik orvos es duphaston ezt tudom javasolni...en is pont igy voltam mire megtalaltam a megfelelo orvost aki felhaboritonak tartotta azt hogy eddig nem kaptam duphastont (a ciklus 16. napjatol kell szedni 10 napon keresztul).
2010. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is ugyanígy jártam a spontán vetéléssel, nekem az orvos fel sem vette a telefont, 3 hétig nem hívott vissza, pedig többször hívtam, 2-3 órán át véreztem aztán abbamaradt, majd másnap reggel megjött. A tesztem 2x is pozitív volt. Sajnálom, hogy veled is ez történt, te is szomorú vagy nagyon miatta még?
2010. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Váltsál orvost. Most én is azt tenném, de voltam hozzád hasonló helyzetben és ragaszkodtam a dokimhoz, mert azt hittem amit ő mondd vagy tesz az jó, vakon bíztam benne. A closty veszélyes ha nem figyelnek rád, engem túlstimuláltak, nem adtak tüszőrepesztőt, így nagyobb petefészkeim vannak, és örülök, hogy nem történt nagyobb bajom. Duphastons sem kaptam, de mára már tudom mire kell figyeljek, ehhez többször váltottam dokit.
2010. nov. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lányok,tényleg köszönöm,hogy ennyien írtok,aranyosak vagytok.Igen szomorú vagyok nagyon,hogy így jártam.Ez egy új doki mert eddig akárhány orvosnál voltam ,egyik sem volt velem rendes.Totál mindegy hogy sztk-s vagy magándoki.

Most nagyon reménykedek,bízom benne,hogy sikerül a babócának jól megkapaszkodnia.Sokan ajánlották az aspirin protectet beágyazódáshoz.Ti tudtok róla valamit?.Vettem e vitamint meg palástfű teát.

2010. nov. 25. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!