Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjem kipróbálni a cickafark...

Merjem kipróbálni a cickafark teát és palástfű teát?

Figyelt kérdés
SoS tanácsokra van szükségem!!
2009. jan. 14. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ártani nem árthat. Decemberben kezdtem el inni én is. Mára nem várom, de sajnos szerintem meg fog jönni.

A teáknak egy kicsit rossz izük van, mézzel szoktam izesiteni, és már eléggé megszoktam az ízét.

2009. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Decemberben kezdtem el inni, pé-ig a cickát, utána a palástfüvet. Januárban pozitívat teszteltem!

Nagyon hatásos, és egészséges is!

2009. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy rendszeres a mensim.
2009. jan. 14. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nyugodtan kipróbálhatod,nem lesz tőle bajod. Én i dettó úgy vagyok,mint az első válaszadó.Mára nem várom,még eddig nem jött meg (de valamiért érzem megint megkapom :-(), ja és én is fogyasztom ezeket a teákat, szóval nyugodtan ihatok őket.Én simán iszom, no cukor,no méz.Nem olyan rémes az íze!
2009. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt egy vetélésem szeptemberben és műtét után elkezdtem inni a cickafarkot majd amikor az első mensin tulestem akkor a ciklus második felében már palástfüvet ittam. 2 mensim jött meg a 3.-ik decemberben már nem és 6 hetes terhes vagyok.Mostmár csak a palástfűvet iszom azt mondta a doki hogy nagyon szépen rendben vannak a petefészkeim és a méhem. Lehet hogy csak bebeszélem magamnak de én nagyon biztam a teákban és ugyérzem ezeknek is köszönhetem hogy hamar teherbe estem és problémametes vagyok egyenlőre. Remélem ez igy is marad. Ugyhogy az én véleményem hogy nyugodtan igyad hisz gyógytea és biztos hogy jót tesznek.
2009. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
IGEN! És szerintem teljesen ihatóak, ízesítés nélkül is.
2009. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

most vettem cickafarkot, holnap meg palástfüvet.

Hogy kell őket inni?

2009. jan. 14. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! A ciklus első felében cickafark teát kell inni /én a mensi napjait kihagytam/ a ciklus második felében palástfű teát kell inni. A palástfű teáról azt irták, hogy károsithatja a májat, ezért abból napi 2x 2 dl ajánlott.
2009. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én mensi alatt is iszom. Nem tudom mi a baja egyeseknek ezzel a teával, szerintem nagyon finom, még a páromnak is ízlett. Mikor lesz ennek hatása?
2009. jan. 16. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. A párod ne nagyon igy a teákat, mert csökkenti vmelyik a nemzőképességet. Nem tudom pontosan, hogy a cickafark, vagy a palástfü.
2009. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!