Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért küld el a nőgyógyász...

Miért küld el a nőgyógyász hüvelyi ultrahangra?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahangon voltam már, kiderült, hogy nagyobbak a petefészekek a kelleténél gyulladás miatt. Babát szeretnénk.
2009. jan. 14. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom pontosabb kivizsgálást szeretne. Ha hüvelyen keresztül nézik, többet, jobban látnak. Ne izgulj miatta, semmiség!
2009. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak azért zavar a dolog, mert nem indokolta meg, hogy miért, én meg annyira izgultam az előzetes dolgok miatt, hogy elfelejtettem megkérdezni. Mondjuk a héten úgy néz ki még megyek hozzá, úgyhogy bizti ami bizti megkérdezem.

Köszönöm a biztatást.

2009. jan. 14. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak megijeszteni, és ne legyen igazam, de engem azért küldött hívott hüvelyi u.h-ra, mert a sima nőgyógyászati vizsgálatnál kitapintott valamit, amit meg akart nézni! Kiderült az u.h után, szerencse, hogy behívott, mert kétoldali dermoid cisztát talált, azóta meg is operált! De valószínűleg csak alaposan meg akar nézni, úgyhogy egyelőre nyugi, majd kiderül! Nem fájdalmas, kibírható!
2009. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!