Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás vagy meg fog...

Lehetek babás vagy meg fog jönni? Ez az első tabimentes hónapom abbahagytam, mert szeretnénk babát. Péntekre(nem) várom a menzimet.

Figyelt kérdés

Olyan furán fájdogál a hasamallja a pé-ota megduzzadtak a mellbimbóim és fáj a derekam. A hőm 36.7folyásom volt pé alatt de most elmult olyan száraz vagyok.

de lehet azért fájdogál a hasam mert meg fog jönni vagy azért mert sikerült a kis pocok?


2009. jan. 14. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi azt elfelejtettem írni hogy mindjárt megjön érzésem van pé ota
2009. jan. 14. 11:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a tünetek voltak, hétfőn pozitívat teszteltem
2009. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

gratulálok de most voltam wc-én mert olyan mintha meg akarna jönni és észrevettem hogy fehér vizes folyásom van.

Akkor ez menzi sajnos ugye?:((((

2009. jan. 14. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az még koránt sem biztos hogy annak a jele hogy meg fog jönni, sokaknak ezek az első jelek a babánál. De hogy megnyugodj csinálj egy tesztet ha nem jön meg hétvégére!

Szorítok neked! :))

2009. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is éreztem, hogy meg fog jönni, de nem jött. Egyik nap száraz voltam teljesen, másnap meg a szokásos menzi előtti folyásom volt. Szorítok neked!
2009. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

en 1 eve probalkozom,az elsö honapokban en is allandoan azt kepzeltem hogy na most baba lesz,de sajnos ezek csak azt mondjak alterhessegi jelek,vagyis ilyenkor gyakran megviccel a tested,nekem teljesen felborult a ciklusom,azota is rendszertelen,talan hamarosan rendbe jön.nekem van meg a mai napig is hasszurka,meg egyik naprol a masikra megduzzadnak a melleim,sosem tudom mikor jön meg a menszim.de mindennek ellenere remelem te szerencsesebb leszel


szia

2009. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ha nem jön meg akkor tesztelek a jövőhéten kedden mert csak akkor tudok tesztet venni.

a hőm viszont felment 37.1-re.

akkor most mi van? nem értem már én sem

2009. jan. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!