Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek megjött, és mégis...

Akinek megjött, és mégis terhes volt, hogyan vette észre? Hődet mérted? Annak terhesség esetén meg kell emelkednie?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre az első 2 hónapban, ui. nem készültünk babára, így nem is méricskéltem a hőmet (akkor se, amikor terveztük a nagyokat). Épp egy rutin vizsgálatra mentem az orvosomhoz, mikor kiderült. Különben a következő hónapban már nem is jött meg...
2010. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. akkor a vérzésed is ugyanolyan volt?
2010. nov. 22. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én még nem tudom, hogy terhes vagyok-e. Nekem "meg jött". Nagyon kevés volt épp hogy csak megmutatkozott. Semmi más tünetem nincsen, valószinü nem is vagyok babás, csak nagyon szeretném már. Nem fáj a mellem sem, gondolom az már be durrant volna. Megvárom a következő mensit, ha babás is lennék, még akkor sem késő , ha mégis az vagyok. Talán te is hasonló cipőben jársz?
2010. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia. igen. nekem megjött, egy halvány pozitív teszt után. de most mióta elmúlt, azóta sokszor görcsöl a hasam, olyan mintha most jönne meg. a kávét nem bírom meginni, és nagyon sokszor hányingerem van. azt hiszem én tesztelek a héten. Te nem tesztelsz?
2010. nov. 22. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
MAjd írd meg, mi lett a teszt eredménye :)
2010. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem tesztelek. Nemsokszor csináltam még a 2.5 év alatt. Mondom megvárom a kövezkező mensit. Bár ma el gondolkodtam, hogy még is meg kellen e csinálni, van is itthol, mert a kávé majdnem visszajött. De a cicim egyáltalán nem fáj, ugyhogy nemigen van baba.

Te mikor tesztelsz? Szoritok, hogy + Legyen, majd írd meg mi lett az eredmény!!!

2010. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
holnap reggel tesztelek egyet. Veszíteni nem veszítek már semmit. Reggel írok mindenképp:)
2010. nov. 23. 19:46
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Megcsináltam a tesztet, és sajna negatív:(

Majd írj, ha te is csinálsz tesztet!

2010. nov. 24. 08:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom! Majd legközelebb!
2010. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyébként lombikos vagyok. Eggyen tul is lettünk volna ha a férjem le tudta volna adni a spermát. Endometriózisom van és az egyik petevezetőm el van záródva. Így elvileg nekünk lombikkal lehet csak. De vannak csodák és én hiszek benne.
2010. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!