Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Indulhat úgy egy terhesség...

Indulhat úgy egy terhesség is, mint egy mensi kezdete?

Figyelt kérdés
Én mensi előtt pár nappal szoktam pecsételgetni kicsit. Nem jelentősen, csak kicsit. Hol egy piros pötty, hol kevés rózsaszín. Most is ez van. És nekem még csak szombaton kéne hogy megjöjjön (most meg hétfő van). Mindig napra pontosan jön meg. Ami új, hogy van egy enyhe megjön érzésem is, ami nem szokott ilyen korán jelentkezni. Terhesség is lehet esetleg? Vagy ez már biztosan mensi lesz?
2010. nov. 22. 17:54
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy ilyen korán nem szokott jelentkezni ez a maszatolás. Már tegnap (vasárnap este) elkezdődött. Nekem úgy szokott lenni, hogy kb. 2 nappal mensi előtt maszatolás.
2010. nov. 22. 17:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen indulhat,de lehet ez nem is mensi hanem beágyazódásos vérezgetés.

Drukkolok:)

2010. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, majd megírom mi lett, de szerintem mensi, amilyen "szerencsés" vagyok. :(
2010. nov. 22. 18:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg mensi lett sajnos. De tudom hogy most miért jött meg korábban. Azért mert korábban volt az ovulációm is. És ha visszaszámolok 14 napot, pontosan akkor volt ovum a görbém szerint. Hát ez van, de legalább tudom, hogy van ovulációm, akkor amikorra gondoltam. Tudni szoktam legalább mikor van, csak a baba sehogy se jön össze. Úgyse ha sűrűn vagyunk együtt és most így se jött össze, hogy 2 naponta voltunk akkor együtt utána és előtte meg minden nap.
2010. nov. 23. 05:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

De ne add fel sikerülni fog bár tudom nehéz türelmesnek lenni.

2010. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!