Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mi történik velem? Ez...

Vajon mi történik velem? Ez terhesség miatt van?

Figyelt kérdés

Szabályosak a ciklusaim, 28-30 naposak. Ma vagyok a 26-ik napon. Már több mint egy hete érzem a mindjárt megjön érzést, a hasgörcsöket. Volt derékfájás is, gyakori pisilés is. A hét vége felé már annyira éreztem ezt az érzést, és időnként annyira begörcsöltem, hogy gondoltam, biztosan hamarabb jön meg. Tegnap volt egy rózsaszín pecsételés, akkor azt hittem, hogy megjött, ami átváltott világos barnába. Mostanra teljesen el is múlt. A mindjárt megjön érzést továbbra is érzem, csak mérséklődött. Nem fáj a mellem, csak egy picit érzékeny a mellbimbóm. Semmilyen klasszikus terhességi tünetem nincs, a hétvégén egy nap erejéig még 2 pattanás is kijött, de már az is elmúlt, múlt héten csütörtökön és pénteken is feszült voltam, de már az is elmúlt. Szóval tele vagyok pms tünetekkel, de mégis remélem, hogy egy terhességi tünet, mert nálam nem jellemző a barnás maszat. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mire véljem amit érzek?

Tapasztalt valaki olyat, hogy nagyon erősen érezte a mindjárt megjön érzést, mégsem mensit jelzett? Folyásom nincs, legfeljebb nedves a bugyim, mintha ki lennék melegedve. Ha a maszat nem egy esetleges beágyazódás volt, akkor mi okozhatja még? Tapasztalatok?


Biztassatok légyszi', vagy térítsetek észhez, mert már megőrülök az izgalomtól. Nagyon szeretném, ha baba lenne, de inkább most térjek észhez, ha képtelenség ilyen tünetekkel, minthogy még napokig izguljak.


Köszönöm!


2010. nov. 22. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából ezt nehéz lenne megmondani.

Viszont van pár dolog, ami nem "illik bele". Ha tegnap volt beágyazódási vérzésed (ami persze lehetséges), akkor egy héttel ezelőtti gyakori vizelési inger stb. amit leírtál még nem lehetett a babától.


Próbáld elfoglalni magad, menj moziba, beszélgess barátokkal stb. és majd csak múlik az idő. Most már csak pár nap, és kiderül.

Szurkolok!

2010. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál. Igazad van, lehet, hogy én beszélek már be magamnak dolgokat. Biztosan nem kell magyaráznom, hogy annyira vágyom már rá, hogy a nap 24 órájában csak az jár a fejemben, hogy vajon lesz e babám.
2010. nov. 22. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez még egy darabig így lesz. De én szorítok neked, hogy baba legyen. Ne izgulj!
2010. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este is megint előfordult a világosbarna dolog. A mellbimbómból szűnik a fájdalom, szerintem ez azt jelenti, hogy meg fog jönni. A barna foltokat nem tudom mi okozhatta, talán valamilyen hormonrendellenesség?
2010. nov. 23. 14:38
 5/5 A kérdező kommentje:
terhesség okozta a barna foltokat
2010. nov. 29. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!