Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok 11 dpo-n. És tegnap...

Ma vagyok 11 dpo-n. És tegnap este észrevettem a vizes folyást. Ez a folyás már mensit jelez a 23. napon?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 11 dpo-n. És tegnap este észrevettem a vizes folyást. Ami mára inkább krémes és olyan sok olajos lett. Totál kiakadtam. Jöttek a mensis tünetek is. Hasmenés reggel, fejfájás.:( A hőm még magas volt reggel és csak péntekre nem várom.

De az tény hogy nagyon ideges vagyok két napja szinte az agyvérzés kerülget vagy bőgök.

Ma délután csináltam medilab tesztet ami negatív.

Akkor már semmi esély? Ilyen olajos sok folyás már tutira mensi?


2009. jan. 13. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
nalam sajnos mensi volt, en is kivoltam teljesen töle...de legalabb mostmär tudom, nalam mire utal.
2009. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!