Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés is pontosan az a...

Milyen érzés is pontosan az a "szurkáló érzés"? És hol érzitek ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Lehet buta a kérdés, de babára készülök, és már nagyon sokszor olvastam itt ezt, h ilyen érzésetek volt, mikor összejött a baba.

A mensimet csak jövőhétre nem várom...


2009. jan. 13. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az alhasamban éreztem. Olyan mint amikor belenyillal.
2009. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egy hasító fájdalom, hanem csak egy pár pillanatig tart és olyan mintha belülről egy tompa valamivel egy picit odaszúrnának. Nem olyan fogösszeszorítós fájdalomra kell gondolni. Az meg hogy hol érzed, az nem igazán jellemző. Van akinek a petefészke, valakinek meg a méhe.

Nem biztos hogy érzel ilyeneket, attól még összejöhet a abab. Ha lesz ilyen "szurkálásod" akor azt felismered!!

2009. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2napja érzek ilyen szurkálásokat, és talaán reménykedek a babóban...

de nem nagyon, mert azért csalódni sem akarok....

először jobb oldalt éreztem tegnap, és tegnap előtt, aztán ma meg a bal oldalt, kb petefészek tájt érzem...

remélem ez jó jel....

2009. jan. 13. 19:13
 4/5 A kérdező kommentje:

ja, az már 3 nap....

így a helyes!

2009. jan. 13. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 26.-30. napra jőn meg váltakozva.Ma vagyok a 29. nap és én 2 napja érzem ezt az érzést,tegnap úgy kőzépen,ma meg jobb oldalt,de kőzépen.Szerintetek?Bocsi,nem jó a bill. felső sora:DVárom válaszotok.
2011. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!