Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most fogom kezdeni a closty-t....

Most fogom kezdeni a closty-t. Mire számitsak a ciklus során? Olyasmire gondolok, hogy megváltoztatja esetleg a ciklusomat, közérzetemet. Stb.

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A closti nálam hőhullámokat okozott. Az első hónapban a ciklusom hossza nem változott /26 naposak a ciklusaim/, a második hónapban már 3 napot késett, de sajna megjött. Nekem 2x1 szemet kellett szednem.
2009. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem is volt hőhullámom, pattanások, hízás...és 28ról 26ra rövidült a ciklus.

Először 2*1et, majd 1*1et szedtem, a harmadik hónao sikeres volt.

Középidőben éreztem a pé-s hasszurkát, amit előtte sosem.

És az első hónapban, mikor túlstimulált a 2*1 szem, és négy érett tüszőm is volt, szörnyű kínok között jött meg.

2009. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én most kezdtem a harmadik havi adagot. Az első hónapban (1*1)ingerültebb voltam és nagyon sok pattanásom lett, de a pé-t akkor nem nézték Uh-val. A mensim nagyon fura lett tőle, terhesség gyanúja merült fel, de nem voltam az. 1 hónapot kihagytam, mikor a 7.napon lett pé-m. A második Closty-s hónapban(2*1) 2 napot késett, majd megjött, viszont nem voltam ideges és nem voltak patik sem. :) A mostani ciklusban (3*1) bízom benne, hogy sikeresek leszünk. Kívánom, hogy neked 1 havi elég legyen :)
2009. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azon kívül, hogy lerövidítette a mensimet, és sokkal gyengébb vérzéseim voltak tőle, más bajt nem okozott!
2009. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!