Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá némi esély, hogy fél...

Van rá némi esély, hogy fél év után sikerült?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom. Tudom, hogy meg fog jönni ma estére vagy holnap reggelre, de kicsi szúrásokat érzek a hasam aljába időnként. A legutóbbi két mensim során a rendes mensimet 2 nap barnázás előzte meg. Most nincs ilyen. Szinte tök száraz vagyok.
2009. jan. 13. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Persze hogy van esély!!! Reméljük Nem jön meg :)! Írj majd!
2009. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Sajna nekem a másik véglet volt a nemvárt előtt, tocsogtam a nedveimben... Fehér folyás, krémes, és sok.

Bár ha eddig barnázgattál előtte, most nem, lehet neked ezzel jelzi lakód van:)


"Holnapra nem várom. Tudom, hogy meg fog jönni ma estére vagy holnap reggelre" ne hari a most leíródókért, de ha sajna most nem jönne össze, akkor magadnak hívtad a nemvártat. Vagy ne várd, ne tudd, vagy ne akarj picurt. Tudom ez gonosz, de te hívod...

Pihenj sokat, este, nyugodtan, jah és ne forró fürdőt vegyél lazításnak...

Ha holnap nem jönne meg, akkor a reggeli pisivel tudod mit kell csinálni...:)

Kérlek írd meg, mi lett veled.

Szurkolok

2009. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és nem voltál gonosz. Nem festem az ördögöt a falra inkább.
2009. jan. 13. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:

A megjönérzés nekem is megvolt viszon én is tök száraz voltam ami fura volt. Majd a nem várt előtt teszteltem +!!!!

És a melleim is nagyon fájtak és nagyon fáradt voltam.

2009. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Az lemaradt hogy szerintem jó esélyed van a babára! Ha tesztelsz írj majd! :D
2009. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is éppen így voltam. Semmi barnázgatás, csak szurkálás.

Tegnap du teszteltem az első halvány pozitívat, ma reggel pedig a másodikat. A hét vége felé még 1x ellenőrzésképpen megteszem. :)

Tehát neked is simán összejöhetett. :)

2009. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem voltam ilyen szerencsés mint ti! Először most megpróbálkozom a teákkal, ha az beválik, akkor oké, amúgy

találtam barátcserjét, de nem mertem megvenni és kipróbálni, majd ha nem sikerül a teázás.

2009. jan. 14. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!