Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérést érezhetem, vagy ez...

Peteérést érezhetem, vagy ez már a beágyazódás?

Figyelt kérdés
4 napja lehetett a peteérésem, mert csak aznap volt tojásfehérjés nyákom, de nem volt ovulációs fájdalmam. Együtt is voltunk az nap. 2 napja viszont krémes folyásom van, de nem nagy mennyiségben, és fájdogál a hasam alja is. Akkor ez már a baágyazódás jele lehet, vagy csak most lehet a peteérésem. De már 4 napja is a ciklusom 22. napján jártam, ha most lenne peteérésem, az már nagyon késői lenne, nem? Mikor teszteljek?
2010. nov. 20. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg akkor szerintem már aznap tesztelhetsz:)
2010. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha négy napja volt ovuláció akkor még korai a beágyazódásnak titulálni. Ha egyáltalán érzed. Többedik terhességem alatt sem éreztem semmit.
2010. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nővérem sem érzett semmit, pedig már 2 gyereke van, csak úgy vette észre, hogy terhes, hogy nem jött meg! Nekem akkor is fájdogál a hasam alja.Nem folyamatosan, de mégis olyan furcsa! És reménykedem, hogy a beágyazódást!
2010. nov. 20. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:

A beágyazódást nem lehet érezni, továbbá a megtermékenyüléstől számítva a beágyazódásig 7-12 nap telik el.

Szóval amit éreztél, az vagy ovuláció, vagy valami más, mert ha nem követed a leírtaknál pontosabban az ovulációdat (hőmérőzés, ilyesmi), akkor kevés az infó ehhez.

Egyébként simán kitolódhat az ovu., még ha ez nem is gyakori, de előfordul...

2010. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó szó lemaradt: érzem.
2010. nov. 20. 14:19
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha most lehet peteérésem, miért 4 napja volt tojcsis folyásom?
2010. nov. 20. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:

semmit sem jelent. A mostani terheségemnél a tojcsis nyák ovu előtt 6 nappal volt.

az előző terhességemnél meg ovu előtt egy nappal.... szóval a tojcsis nyákra sem alapozhatsz csak a hőmérőre és az ovutesztre.

2010. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nyáktünet nem mindig van teljesen szinkronban az ovulációval.

Ez a hormonok játéka, nőnek/csökkennek ilyenkor, van, hogy a termékeny típusú nyák előbb alább hagy, mint hogy megreped a tüsző, és van, hogy fordítva, és az is lehet, hogy a kettő nagyjából egy időben zajlik.


Mivel a nyáktüneten kívül mást nem figyeltél meg (hőmérséklet, méhszáj), ezért nehéz bármi biztosabbat is mondani.

A hasad alja egyébként fájhat még a szelektől is. (Nekem legalábbis kísértetiesen hasonlít az ovus fájdalom erre, szóval azt is össze lehet keverni...)

2010. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!