Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttatok már ilyen csúnya görbét?

Láttatok már ilyen csúnya görbét?

Figyelt kérdés

[link]

voltam orvosnál és nem tudta mitől volt az a pici vérezés minden nap. csak egyszer volt minden nap egy kis törlésnyi.


2010. nov. 20. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor volt hasonló a görbém, amikor nem volt peteérésem. Én is minimálisan pecsételtem több napig mensi előtt.

Most clostit szedek, van peteérésem és nem is szoktam pecsételni sem.

Nekem ilyen volt a peteérés nélküli görbém:

[link]

Szerintem mutasd meg a dokinak a diagramodat, akkor látni fogja, hogy mi a szitu.

2010. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhes tesztet nem csináltál??Én ilyen hővel voltam terhes, mint az eddigi görbéden látott adatok..mennyi szokott lenni az átlaghőd?
2010. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az laphőm 36.4 36.5 szokott lenni.
2010. nov. 20. 13:02
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves második válaszoló megmutatod a görbéd?
2010. nov. 20. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:

A hőd a ciklus első felében nem ment lejjebb, vagyis ugyanolyan magasan van, mint az előző ciklusod végén volt.

A doki megvizsgált, nem vagy terhes? Ha nem vagy az, szerintem valami hormonális probléma lehet. Mint ahogy azt már előttem is javasolták, a dokidnak mutasd meg a görbédet!

Sok sikert!

2010. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, papíron, diagrammon vezettem akkor még nem volt netünk ,nem most volt már, de tudom mindig azon dühöngtem, hogy nekem miért nem 37 felett van a hőm mint a többi hőmérős babásnak, átlagosan 36,6-36,7 volt a reggeli ébredési terhes hőm.
2010. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!