Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus.hu tegnapra...

Ha a ciklus.hu tegnapra jelezte a pé. -t, de semmilyen folyás nincsen, akkor most mi is van?

Figyelt kérdés
Már 2 éves házasság után nagyon szeretnénk egy babót.DE eddig semmi.
2009. jan. 12. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A hőmérsékleted is mérted? Az is segít a pé meghatározásához. Peteérés előtt 2-3 tized fokkal leesik. Vagy vehetsz még ovulációs mikroszkópot is, a nyálból megállapítja, hogy mikor lesz, és nem csak egyszer használhatos mint a tesztcsíkok.
2009. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a ciklus.hu-ban nem hiszek...

nekem sose akkorra tette a pé-t,mint amikor volt. Ez mégiscsak egy program...

Dokinál voltatok már? Mert 2 év az hosszú idő, lehet hogy valami gond van nálad,vagy a férjednél.

2009. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus.hu hülyeség. Már bocs. Már nagyon nagyon rég óta vagyunk a babaprojekten, és hidd el rengeteg mindent kipróbáltam már.

A hőmérsékleti görbusz egyedül arra jó hogy meg tudd állapítani egyáltalán van-e luteális fázisod, peteérésed, és milyen hosszu a pé utáni időszak.

Sokaknak nem esik le a hője pé előtt, ezért tök könnyen le lehet csúszni róla. Ergo azt tudod ezzel nézni, hogy egyáltalán jó-e minden, illetve ha babó van, ált.a megemelkedett hő után kb 7 nappal újabb emelkedés van. Ez kb már babógyanús. (trifázisos görbe), de ez sem igaz mindenkire. Tehát szerintem macerás.

A PG53 minimikroszkóp valóban jó dolog, gyógyszertárba lehet kapni kb 3000 Ft. A gáz ezzel az, hogy véltelen iszol, vagy elfeledkezel róla, akkor már nem jó, mivel tiszta nyálból kellene. Vagy hüvelyből, de ez is macera. Volt hogy a nyálas páfrányos volt, a másik pedig nem. Szóval nagyon figyelni kell erre is.

Az utolsó, amivel nagyon-nagyon sokat tudsz magadnak segíteni, az az ovulációs teszt. DM-ben lehet kapni kb 3-4000 ft, 5 darab van benne. A neten pár száz forintért tudsz rendelni (babatervezok.otthona.net, vagy a tesz-vesz-en, vagy a vaterán is láttam 1500 Ft-ért 10db-ot.) Ennek az a lényege, hogy amikor középidő felé közeledsz vizelettel tudod nézni, hogy megemelkedik-e az LH szinted, ez az a hormon, ami megrepeszti majd a tüszőt. Amikor ez a hormon magas, kiváltja a repedést. Ezt a tesztel gyöngyörűen meg tudod nézni. Vizelettel, délután vagy este, vagy bármikor ha van annyi teszted. Amikor két csíkos a teszt, annyira két csíkos hogy egyforma mind a két csík színe, ezt követően 24-36 órán belül megreped a tüsződ. Tehát minden pozitív napon, és az azt követő első negatív napon kell próbálkozni! Nekünk eddig mindig így sikerült, de sajnos elveszítettem a babákat, mivel kiderült, hogy pajzsmirigyen nem jó, magas a TSH szintem, és ezért van annyi probléma. Nem árt egy hormonkivizsgálás sem, sőt apácska is feláldozhatja magát egy kiskatona vizsgálatra. Annyira nem gáz, és mehetsz vele te is.

Gyógynövények: ciklus elején fekete üröm+málnalevél, a pé után palástfű tea. Van aki a cickát is issza, az is nagyon szuper.

Barátcserje: Mo-on Agnucaston néven kapható gyógyszertárban. 30 szem 1700Ft. Van OGYI száma, tehát kell hogy legyen. Sajnos rengeteg helyen azt mondják ilyen nincs,és meg sem próbálják beszerezni.....:(

Még a méhpempő és a MACA kapszula is nagyon jó

Vitamin: E vitamin E vitamin E vitamin!!! Sejtmegújjító, a legjobb antioxidáns,a termékenység vitaminjának is nevezik. Gyógyszertárban, nagy kiszerelés (azt hiszem 100 szem) Sárga doboz, 200mg.

"Röviden" ennyit tudtam hirtelen, remélem nem voltam sokkk!! :)))

Minden jót kívánok nektek, és SOK SIKERT!!!!!

2009. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!