Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma pozitív lett a teszt....

Ma pozitív lett a teszt. Mikor menjek dokihoz? Az általános választ tudom, de az én helyzetem egyedi.

Figyelt kérdés
Aki már volt, vagy hallott hasonló helyzetet mit tanácsol? Volt 2 hónapja egy spontán vetélésem és ráadásul pajzsmirigy alulműködésem van. Ilyenkor kell hamarabb, vagy mást cselekedni. Kapok esetleg valami bogyót a dokitól? Vagy ugyanúgy 5-6 hetesen menjek?
2009. jan. 12. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék a hét vége felé, hogy megnyugtassam magam!
2009. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem is PM alulműködésem van és nyáron volt egy vetélésem(magas ths miatt),a dokim azt javasolta hogy állitsuk be a szintet és ha jól működök akkor próbálkozzunk,nekünk ez az első hónapunk,remélem sikerült:)

És ahogy pozitivat tesztelek hívjam és negyedet emelünk a gyógyszeren.(25mg) És nőgyógyihoz ráérek a 6-7héten menni,addigra már látszik minden plusz a szívhang is.

Te hány hetesen vetéltél el?bocsi a kérdésért,de sorstársak vagyunk tudommilyen rossz,de minden info fontos lehet egymásról mert abból is "tanulunk".


Sok sikert a babucihoz!

2009. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a dokidat, majd ő megmondja, hogy is legyen.
2009. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak (akinek szintén pm alulműködése van): 8 hetesen vetéltem el. Az endrokrinológushoz pénteken megyek. A nődoki nem ír fel ilyenkor utrogestant, vagy duphastont, vagy akármit? Örülök, de nagyon félek mi lesz. Szorítok, hogy mihamarabb összejöjjön Nektek is. Neked hogy volt a vetélésed?
2009. jan. 12. 14:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Megint a 2. válaszolónak. Te milyen gyógyszert szedsz a pm-re és milyen adagban? Én Letrox-ot, napi 1-et (50 mg)A tsh-d mennyi? Nekem elég magas volt 10,7. Bocs a sok kérdésért, de tényleg sorstársak vagyunk. Köszi
2009. jan. 12. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Halihó!

Én is többször elvetéltem sajnos, mire kiderült hogy pm alulműkszim van. Az endokrinológus azt mondta, hogyha kiderül hogy baba van, rögtön menjek vérvételre,tsh-t nézni, és keressem fel azonnal. Igen, szerintem emelni fognak az adagon!!! Feltétlen szükséges az orvosi felügyelet ilyen esetben!!!! Én Euthyrox50-et szedem.

Szorítok!!!

2009. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok ujra a 2.vagyok.

Nekem Euthyrox 150et kell szednem és amikor kiderül anno a baba akkor már jó volt a tsh-m de sajna amikor fogant akkor még magas volt nagyon,kb csoda hogy éltem (49 és igen jól irtam negyvenkilenc) ugyhogy várható volt a vetélés.7 hetes voltam akkor és teljesen ürültem nem kellett műtét.Most 2,5-3 körül van a tsh-m.Kihez jársz endokrinologushoz?

2009. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 49 az tényleg nagyon magas. Akkor én hallgatok a 10,7 -el. Most jöttem vérvételről, holnapra leszt tsh. Nem tudom mennyit javult mióta szedem a gyógyszert, de remélem rendben lesz minden.
2009. jan. 13. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!