Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az LH tesztem mensi elmarad...

Ha az LH tesztem mensi elmaradta után 4 nappal pozitív akkor mit jelent?

Figyelt kérdés
nem értem:)csak kipróbáltam hogy mi ez, és pozitív lett...pedig a mensim nem jött meg, és nem is védekeztünk.mégis peteérésem van?:)vagy mi történt?
2009. jan. 12. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:

szia,


Szerintem nem LH tesztet, hanem terhestesztet kellene csinálnod....:))

2009. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt termelődő HCG és az az hormon amit az LH teszt kimutat szerkezetileg hasonló, ezért az Lh tesztet lehet "jósló" tesztre használni.
2009. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát! Elmaradt mensi, pozitív LH teszt! :) Terhességi tesztet csináltál már? Tünetek?
2009. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a terhességi teszt még szombaton negatív volt

hányingerem van, és nyilal a hasam alul.álmos vagyok, szinte ébredés után pár órával is, és minden hülyeségre ugrok egyből veszekszem,és indok nélkül sirok.

2009. jan. 12. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:

igen gyanús vagy:))

Ismételj tesztet, még most a hét elején.

2009. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 napos késénél csináltam egy LH tesztet, nekem is full pozitív lett!

Másnap reggel egy terhességi teszt bebizonyította, hogy baba lesz! :)

Te is nagyon esélyes vagy! Én nem várnék a helyedben tovább, már biztos kimutatja!!

A Gravi-HCG-t ajánlom. És csak 700 ft körül van. Jah, és 20-as!

Drukkolok!

2009. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az jelent valamit hogy csináltam most is egy LH tesztet és negatív lett?ez most mi???egyánltalán nem értem.játszik velem?
2009. jan. 12. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt mondják a hormonok is csinálhatják. Pl Pco betegség vagy hasonló, de reméljük nem az.

Totál totál pozitív, fullra erős mind a két csík?????

Egyébként mondok jobbat: nekem a terhes teszt lett pozitív(halványan, de rendesen látható volt a második csík), és nem tudtam hova tegyem a dolgot, mivel elég gáz a ciklusom, a hőm is rossz volt. Később kiderült, hogy peteérésem volt :)))))))))

2009. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az de kemény:))))))))))))))nah ezt nem akarom átélni:)nekem az elsőnél,egyforma csíkok lettek,a második meg negatív:)
2009. jan. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!