Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen mensinél hogy...

Rendszertelen mensinél hogy lehet teherbeesni és milyen időintervallumon belül? Kinek mi segített?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szedni a closty-t, most tartok a második doboznál. Holnap megyek dokihoz, nem tudom mit fog még javasolni?! Várom a tapasztaltakat. Köszönöm a válaszokat !
2009. jan. 12. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

szia.

Nekem a closty sajnos nem segített én 6 hónapig szedtem de remélem neked bejön de ha rendszertelen a mensid akkor biztos vagyok benne hogy előbb azt fogja rendbe tenni a gyógyszer és az után fogja kifejteni a hatását , azt mondják az okosok hogy 3- 6 hónap utána nem érdemes szedni de vigyázz vele mert ha hajlamos vagy rá nagyon hamar be cisztásodhatsz tőle .

Szedsz valami más gyógyszert is mellé?

A dokid meg egyébként valószínű hogy javasol majd egy napi hőmérőzés , ovu tesztet , vérvételt és uh minden másnap.

Azt nem írtad hogy miért a második doboznál tartasz?

A második hónapod vagy egy hónapon belül a második doboz?

Mekkora adagot szedsz?

2009. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Egy hónapon belül ez a második dobozom napi 2*1 adagolásban és a két doboz között kellett szednem duphastont. Holnap megyek dokihoz és majd meglátom mit mond!Bízom benne hogy sikerülni fog a baba, már nagyon szeretném, igaz nem görcsösen, elvégre is az nem tesz jót.
2009. jan. 12. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete üröm kapszula segített. A babatervezők otthonáról rendeltem. A 2. hónapban összejött a baba, pedig előtte 10 hónapig nem volt peteérésem!
2009. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!