Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív csík, vagy...

Halvány pozitív csík, vagy szellemcsík?

Figyelt kérdés
Segítsetek, ha van tapasztalat. Reggeli vizeletből (gravi Hcg-vel) nagyon halvány csík, de csak néhány perc után, nem egyből. Honnan tudom, hogy ez nem szellemcsík? Egyáltalán milyen a szellemcsík? Utána (bár nem reggeli vizeletből- Lilly-vel) semmi. Most akkor terhes vagyok?
2009. jan. 12. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok sok mindent mondani sem a gravi hcg-ről, sem a szellemcsíkról. De saját tapasztalat, lilly nekem már korán kimutatta reggeli vizeletből. Szintén nem rögtön, pár perc után. A csík halványabb volt mint a kontroll csík, de egyértelmű. Próbáld meg szerintem reggel mindenképpen! Sok sikert!!
2009. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Néhány perc után a Lilly-n is halvány - bár sokkal halványabb , mint a garavi-n - csík. De több, mint 10 perc után, és úgy tudom, hogy 10 perc után, már nem hiteles az eredmény. Most akkor mi van? Terhes lehetek?Segítsetek! Teszteljek egy harmadikkal?

Jó lenne, ha leírnátok a tapasztalatot. Minél hamarabb tudnom kellene, ha baba van, mert pajzsmirigy alulműködésem van, és volt már egy 8 hetes vetélésem.

2009. jan. 12. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia,

A lilyről csak jót tudok mondani, szerintem holnap csinálj egy újat.

Ha nem lennél terhes 10perc után sem lenne csík!!!!!! Ez biztos. Nyugalom, a szellemcsík, hivatalosan ott sincs, a szem játszik, másik fényforrásnál egyáltalán nem látnád.


Csinálj egy új tesztet reggel, majd írd meg mi lett.

2009. jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen reggel csinálj még egyet. Szorítok!
2009. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Midstream teszt-el nagyon halvány, de ott a csík.
2009. jan. 12. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én Gravi HCG-vel teszteltem negatívat már kétszer és félóra múlva sem jelent meg rajta még halvány csík sem. Azt nevezik szellemcsíknak amit csak úgy látsz ha közvetlenül a fényforráshoz rakod és a tesztcsík mögött lévő vonal látszik át rajta, de amit mondasz az nem ilyen. A Lily csak azért nem mutatta ki mert nem reggeli vizeletből csináltad és még alacsony a HCG mértéke.
2009. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ!

Holnap reggel azért tesztelek még egyet.

2009. jan. 12. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Gravi hcg-vel teszteltem, és nekem 1 perc után jelent meg a 2. csík. Utána teszteltem Pregimax-szal is, azon halványabb volt a csík, de ott volt.

Ha színe van, halvány rózsaszín, akkor tutira ott van, és babás vagy!

Azért sötétebb a gravin, mert az 20-as érzékenységű, míg a többi, neked a Lily, 25-ös!

Szerintem, ne pazarolj már több tesztre, babás vagy! Gratulálok! :)

2009. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem gabriellel lett halvány azon a napon amikor lenni kellett volna.A párom azt monda alig látni.2 napra rá már erősebb volt de még mindig halvány és csak a menszi elmaradása után 1 héttel lett normális.Moöst 10 hetes vagyok, a halvány is pozitiv de csinálj egyet pár nap múlva hogy megnyugodj.Sok sikert!
2009. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!