Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezeket a tüneteket mi okozhatja?

Ezeket a tüneteket mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Ma van a 9. napom pé után. És tegnap észrevettem, hogy nagyon megnőttek a mellbimbó udvaraim. De maga a mellem nem fáj. Illetve csak érzékeny. Tudok rajta aludni is.

A mellbimbó nagyobbodás nekem mensi előtt szokott 1 nappal jelentkezni, de addig még van 6 napom.

A hőm tegnap 0,2 esett, de ma már mászott feljebb.

A furcsa még az hogy teljesen száraz vagyok. Egy pici krémes folyásom volt tegnap, de egyébként semmi. Ilyenkor nekem mindig bő folyásom van.

A párom megjegyezte hogy miért vagyok állandóan álmos hiszen most a hétvégén nem is csináltam jószerével semmit.

Viszont egész hétvégén állandóan mindentől büfiztem és olyan rettenntő mód fel vagyok fújódva hogy szinte mindegy mit ettem állandóan bántottak a szelek. Ezenkívül 2 napig erős székrekedésem is volt.

Tudom az ember sokmindent be tud beszélni, de ezt a felfújódást nem tudom. Ez már tényleg kellemetlen volt/van.


Bizakodhatok egy kicsit?


2009. jan. 11. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ez alapjaban veve keves dolog a terheseghez de persze lehetsz ettol fuggetlenul terhes! sok sikert!
2009. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korai még erre bármit mondani. A beágyazódás 4-11 napig tart, szóval még van esély. Türelem!! Aztán teszt a nemvárt napján.
2009. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha a saját történetem olvasnám. Nekem is azt mondták, hogy ezeket a tüneteket majd csak később fogom produkálni, de tévedtek. Véletlenül nem tüsszögsz? Nekem még az is volt :)

Még 3-4 nap és ha látsz pici barnázást, akkor a nem várt után kb 3-4 nappal csinálj tesztet (Nekem előbb nem mutatta ki, és mivel ennyire egy húron pendülünk, gondolom neked is kell ennyi idő:) )

Szurkolok nagyon.

K.

2009. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De szép volna. Én elvileg péntekre nem várom. De a ciklusom a múlt hónapban 24 napos volt, de nem volt peteérésem.:(

Most minden jókor volt.

Én nem tüsszögök én tele lettem viszkető kiütéssel. Mint a melegkiütések nyáron. De téliről nem hallottam. Ez kb 2 napja van.


Nektek gratulálok és nagyon jó egészséget.:)


Hosszú lesz ez a hetem azt hiszem. És ha megjön sajnos akkor kezdem a procedúrát már a meddőségiben.:(

Remélem nem fog.

2009. jan. 11. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hosszú bizony, de ha pozitív lesz az eredmény, erre már nem is fogsz gondolni. :) Sőt azt javaslom, hogy tereld el a figyelmed róla, mert addig felesleges, sőt káros idegeskedned. Most bízd a természetre, hiszen a tőletek telhetőt már megtettétek. Biztos minden jól alakul. :)

K.

2009. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!