Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehezen lehet pajzsmirigy...

Nehezen lehet pajzsmirigy mütét után teherbeesni?

Figyelt kérdés
Nekem túlmüködött és a baba miatt muszály volt a mütét.2008 januárjába megmütöttek és augusztusra normálódott a hormonszintem azóta próbálkozunk a babával.34 éves vagyok van egy 6 éves fiam.Most már a 8.-ik napja,hogy nem jött meg a menszeszem.Lehet baba miatt vagy ilyenkor még lehet a hormonok miatt?Eddig minden hónap csalódás volt.
2009. jan. 11. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha késik,akkor tesztelj,szerintem.Lehet már ott a kistesó a pocakban.Remélem ugy van.Szivből azt kivánom!

pussz.

2009. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teszteltél?Eredmény?
2009. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos megjött ma...már kécségbe vagyok esve.Mért van ez hogy enyit késik és mégse sikerült.
2009. jan. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!