Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet úgy elmenni nőgyógyászho...

Lehet úgy elmenni nőgyógyászhoz, hogy a mensi olyan szakaszában vagyok hogy egy-két csepp van?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk,most jött meg a párom eredménye.Szerdán megyek vissza nőgyógyászhoz,de sztem megjön arra a mensim.De ha megvan akkor is nagyon kevés épp hogy egy-két csepp.
2009. jan. 11. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mens alatt nőgyógyászati vizsgálatot a fertőzésveszély miatt nem szoktak végezni (tul.képp a méhfelszínen van egy seb). A pár csepp nem tudom, milyen kategória. Meg persze attól is függ, hogy milyen vizsgálat, mert ha csak kikérdez, vagy UH-n néz meg akkor mindegy a mensi...
2009. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia.

Persze ,menjél el a dokidhoz de azért szólj neki hogy megjött mert hát szoktak nők ugy menni dokihoz mikor véreznek főleg akkor ha hó közi vérzés van ez nem akadály csak szólj és ha kicsi is van akkor is nehogy a dokidat meglepetés érje.

Milyen lett a párod eredménye?

2009. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hál' Istennek jó lett,azt mondta a doki hogy nem mostanában látott ilyen jó eredményeket mint az övé.

örültem is,mire azt mondta az egyik ismerős hogy mindenhol más eredményeket mérnek és ne vegyem készpénznek,de egy magánrendelésen csak jó az eredmény... Ha már fizet az ember,vagy?

2009. jan. 11. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!