Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnantól kell számolni a 14...

Honnantól kell számolni a 14 napot a peteérés meghatározásához az én esetemben?

Figyelt kérdés

dec.28.-tól 3 nap barnázás és utána 31.-től 3-4 nap vérzés. akkor most 28-tól vagy 31-től számoljam az utolsó menszesz első napját? remélem érthető voltam.

segítsetek!


2009. jan. 11. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyiktől sem. A 14 napot nem az elejétől kell számolni, hanem onnantól visszafelé, amikor megjön.

Ez csak akkor lesz az elejétől 14 nap, ha mindíg 28 naposak a ciklusaid.

Inkább figyeld a tested jelzéseit, sokkal pontosabban meg tudod majd a peteérés napját. (Hőmérő, nyálka állaga, ovu fájdalmak)

2009. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Csatlakozok az előttem szólóhoz. Illetve még annyit, hogy az a legjobb, ha közép időben többször együtt vagytok. Akinek pontos a ciklusa annak se biztos, hogy a 14. napon lesz peteérése. Lehet hamarabb, lehet később egy nappal. Ez a 14. nap csak hozzávetőleges. A Te esetedben pedig még azt sem tudjuk honnan számoljuk.
2009. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia én ilyen esetben saját magamon ugy szoktam hogy kiszámolom a te esetedben 28-tól a 14 napot megy a 31től a 14 napot és az első dátumtól az utolsóig abban az egy hétben mindennap többször együtt vagyunk mert én sem szoktam tudni melyik naptól számoljam de tutibb ha tesztelsz lh vagy mikroszkóp vagy figyeled a szurkákat meg a nyákot , de abba igazuk van a többieknek hogy nem az első naptól előre kell számolni hanem visszafele.
2009. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem, köszi nektek. Méár egy kisfiunk van és kistesót szeretnénk. akkor együtt leszünk minden másnap és kész :)

KÖSZIIII!!!!

2009. jan. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!