Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sürü gumis nyúlós nyák mire...

Sürü gumis nyúlós nyák mire utalhat? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
nincs mensim honapok óta ,5 napig szedtem duphastont,most várom a mensim,de ez mi lehet?talán peteérés??
2010. nov. 14. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy gumis? Nekem peteéréskor tényleg olyan, mint a tojásfehérje, színtelen, nagyon nyúlós, de olyan is van, hogy kicsit fehéres a színe.

Mensi előtt már a színe kicsit sárgásabb, sűrűbb, ragacsos, csak picit nyúlik,... én ilyenkor nevezném az enyémet gumisnak.

Peteéréskor sok nyákom van, a ciklus második felében meg kevés.

Tudtam segíteni?

2010. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ovulációd lesz (legalább is ha minden igaz) a szervezeted készül rá és azért termeli ezt a jó minőségű nyákot. Én évekig szedtem fogamzásgátlót, aztán abba hagytam és első hónapban egyben jött egy ilyen "darab", kicsit meg is lepődtem, akkor néztem utána... Én is "gumis"-nak nevezném, valahogy így nyúlik furcsán. Azóta már nem jön ilyen extrém mennyiségben, hanem pár napig normál... Szóval ha babát szeretnél mostantól pár napig hajrá :) Én ilyenkor szoktam elkezdeni ovutesztelni is. Talán érdemes lenne venned... ha minden igaz 1-2 napon belül pozitív lesz :)
2010. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzásgátló abbahagyása után 6 hónapig ilyen gumis nyúlós folyásom volt középidőben. Aztán elmúlt, nem volt tojásfehérjés se, csak fehér krémes. És ekkor jött össze a baba. Szerintem próbálkozik a szervezeted az ovuval.
2010. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tegnap elött voltunk együtt utoljára a párommal és tegnap tapasztaltam ezt ,már elutazott ugyhogy most hetekig nem lesz szex...:( akkor már le is tehetek rola szerintetek hgoy most legyek terhes,nem lehet hogy a tegnap elöttitöl baba legyen?van rá esély mit gondoltok?
2010. nov. 15. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
éppen itt olvastam egyik nap, hogy valakinek 5-6 nappal előbbi együttlétből lett baba... Hogy a nyák után hány nappal van ovu, az pedig nagyon egyéni. Ha mértél volna hőt, vagy esetleg ovutesztet használnál kiderülhetne... De persze az sem jelent semmit, lásd 5-6 nap :) Lehet hogy azt látod... hú, ez nagyon hamar volt és mégis összejön :)
2010. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

mérem a höm,de nekem nem sokat mond,most kezdtem nem rég.

2010. nov. 15. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!