Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerek látja/érzi a kistesót...

Gyerek látja/érzi a kistesót a pociban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Jó kérdés mi is sokat tűnődtünk ezen mikor vártuk a második babát.Az biztos, hogy nekem a pocaklakó mindig intenzív mozgásba kezdett amikor a tesója sírt.Az is biztos hogy amikor nagyon rugdosott a pocakba, akkor szinte kivétel nélkül megnyugodott ha a nagytesó hozzábújt a pocakhoz és beszélgetett, vagy énekelt.Számomra az volt a legbegdöbbentőbb mikor 5 naposan hazahoztuk a korházból a picurt,és éktelem ordításba kezdett a tesó odament az ágyához és elkezdett neki beszélni (ne sírj, itt vagyunk, szeretünk, nem bántunk...stb)a kis picur elhallgatott és odafordította a fejét a tesójához.Ha nem velem történik biztos nem hiszem el. Ma már nagy kópék (1 éves, 3 éves)de ez a kötődés a mai napig megmaradt közöttük.Igaz mi tudatosan készültünk a második babára, semmiből nem hagytuk ki a nagy tesót mindent eggyütt csináltunk onnantól hogy megtudtuk babánk lesz.Lehet, hogy ez számít, nem tudom. Kár, hogy nem emlékezünk rá.

2009. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 10 éves nagyfiam közölte velem egy reggel, anya terhes vagy. Mondtam neki, hogy dehogy is. Ő meg mondta, hogy dehogynem, még a hasad nem nő, de az úgyis majd később fog. A lényeg, hogy nem tudom honnan szedte. 6 hetes terhes voltam valóban, de még várni akartunk az elmondással. Jó is hogy vártunk, mert 8 hetesen sajnos elvetéltem. Utána nem mondott már semmit a kis drágám. De mikor terhes voltam érezte.
2009. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmmm, azt gondolom igen. Elmesélem az én élményemet:

Mikor várandós lettem, a kicsi fiunk 22 hónapos volt. Még mindig szopizott naponta 3x. Azt tudni kell, hogy én mindig fekve szoptatok, nekünk így kényelmes. Egyik naptól kezdve, mikor még nem is tudtam, hogy babás vagyok, úgy szopizott, hogy az egyik kezével elkezdte simogatni a hasam alját. Pont a bugyi felső pereménél. Mikor a teszt is kimutatta, már gondoltam, hogy emiatt, bár a józan eszem nem hitte el. Eltelt pár hét és az egyik nap, már nem simogatta, nem tette a kezem a hasam aljához. Egy hét múlva kellett visszamennem a dokihoz a következő uh-ra. Az orvos nem talált szívhangot, azt mondta, egy hete halhatott el a baba. :(

Azóta hiszem, hogy a fiam megérezte, hogy már nincs élet a pocimban.

2009. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!