Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak LH tesztet? Peteérés...

Csináljak LH tesztet? Peteérés után 12. napon vagyok.

Figyelt kérdés

A hőm ma reggelre 37,0 lett, az előző ciklusokban ez ilyenkor soha nem ment 36,5 fölé. Néha émelygek és pillanatokra hányingerem is van, de a mellem egyáltalán nem feszül.

Félek, hogy csak képzelt tüneteim vannak. Merjek lh tesztet csinálni, vagy várjak még?


2009. jan. 11. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,

LH tesztet akkor kell csinálni, ha arról akarsz meggyőződni, hogy pé-d van e akkor.

Terhességi tesztet csinálj, ha kimarad a mensid.


Szorítok..:))

2009. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elméletileg az LH teszt orákelként is működik, a pé-től számítva a 12. naptól kimutatja, csak egymás utáni több napon kell csinálni a reggeli vizeletből. Ha erősödik a teszt csík, akkor majdnem biztos a terhesség!!

Erről bővebben olvashatsz a babáttervezők honlapján!

2009. jan. 11. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bevállt az LH jóstesztként, 3 napon keresztül néztem reggeli első vizeletből, és minden nap egyre erősebb lett a T csík. A 4.napon terhességi tesztem is pozítiv lett.

Szerintem nyugodtan csinálhatsz.

2009. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap lehet hogy megpróbálom!
2009. jan. 11. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!