Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Corax Be Sure ovulációs...

A Corax Be Sure ovulációs teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék, előre is köszönöm!
2009. jan. 11. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a rózsaszín dobozos, igaz?!Nekem bejött, teljesen egyértelműen mutatta, hogy mikor pozitív. És később a hőm is igazolta, hogy valós eredményt mutatott a teszt:-)

Nekem amikor pozi lett, másnap leesett a hőm és következő nap már fent is volt.

2009. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, igen rózsaszín doboza van. Szept.ben volt egy missed ab-om, a mensi utána 34 napra jött meg, majd 30 napra végül megint 34-re. Ez az első hónap hogy használom ezt a tesztet. Ebben a ciklusban már a 8,9,10 napokon ovu fájdalmat éreztem, sőt a 12 és 13. napokon nyúós, áttetsző a nyálkám. A hőm még nem emelkedett, de az ovuteszt negatív. Tudom, hogy ilyen hosszú ciklusoknál később kellene pének lenni, de akkor a nyálka meg a fájdalom miért lehet?
2009. jan. 11. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én dettó ugyan így vagyok! Csak a ciklusban egy nappal előtted, és amúgy a ciklusaim 35 naposak. De a nyálka is stimmel!!! Szerintem legyetek együtt aztán hátha... mi is ezt tesszük :)

Szorítok hogy sikerüljön!

2009. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!