Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik. Most meg...

6 napja késik. Most meg barnázok. A hőm folyamatosan fent van 36,9. Mi lehet? Már aggódok.

Figyelt kérdés

A hasam szokott szurkálni csak percekig ami eztán elmulik.

Ez már 10 napja.Hányinger,szédülés stb..Ma is fent volt a hőm reggel, most viszont barnázok.:(

Nem görcsöl a hasam se és nem igy szokott megjönni.


2009. jan. 11. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is most tettem fel egy ilyen kérdést,nem láttam a tiédet:) Engem is érdekel a dolog,mert pont így vagyok,semmi mensis fájdalom,csak barnázás,pedig nekem,ha megjön,nagyon görcsölök és rögtön vér jelentkezik.Nekem ez a 39.napom.Teszteltél már?
2009. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem baba van!

A barnázás másnál is elő szokott fordulni, addig nincs baj, amíg nem vérzel.

Nem írtad hogy tesztet csináltál. Ha nem akkor mindenképp csinálj egyet.

Ha nagyon idegeskednél, akkor hívd fel a dokidat, ha szükségesnek tartja, akkor úgyis behív egy vizsgálatra.

2009. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok:)

Teszteljetek, ha mostanra nemvártátok, akkor is sajnos lehet ebben a hónapban így nyitjátok, de az is lehet, hogy picike miatt "gondolkodik" a szervezetetek...

Ha negatív, és estleg normalizálódik a vérzés, akkor sajnos nem jött most össze, ha pozitív akkor pedig menjetek dokihoz, hogy nézze meg minden rendben van e. (PICIT NEM FOGJA MÉG LÁTNI, CSAK A MÉHFAL ÉPSÉGÉT NÉZZE MEG)

2009. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

9.-én teszteltem lilyvel, de negatív volt:(

Holnap lehet megyek dokihoz.Pedig szoktam görcsölni elég rendesen.Remélem nincs gond.

2009. jan. 11. 12:03
 5/7 A kérdező kommentje:

ma fent volt a hőm ugy mint eddg,de rá 3 orára elöntött a vér:(Nagyxon görcsöltem,de 2 algoflex meg 1 bögre cickafarkfűtea helyrerakott.Most este meg csomo vérdarab+ olyan mintha egy nagy darab nyálkahártya lett vna 3x2cm-es volt.Azon filozok az mi lehetett???

Szoval valoszinu, hogy nem maradt meg, de lett vna?Mert nem szokott igy megjönni..Ti csajok,hogy álltok?

2009. jan. 11. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom, hogy sajna nem maradt meg:(...viszont,ha 2-3 nap múlva sem múlik el, és ugyanilyen darabos és intenzív, menj el a dokihoz! Akkor ki kell, hogy tisztítsanak! Nekem 1x volt ilyen, 3 hétig..
2009. jan. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha volt is nem maradt meg, ha véget ért a vérzésed menj el dokihoz, ha több mint egy hétig véreznél pláne ha alapból 4-5nap alatt túl vagy rajta, akkor menj orvoshoz, hogy nézzék meg mi van veled.

2009. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!