Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet reális az...

Mennyire lehet reális az ébredési hőm?

Figyelt kérdés

Tegnap kb éjfélig tévéztem, 2 órakor felébredtem pisilni (ekkor 36,8 volt), 4 órakor inni. Reggel 8,15-kor ébredtem és ekkor volt a hőm 37 fok.

Mennyire hihetek ennek az eredménynek?


2009. jan. 11. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ok... bár nem írod, a ciklusod melyik szakaszában vagy, sztem simán nics gond vele...
2009. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pé utáni 12. napon. Amúgy két napja állandóan émelyeg a gyomrom, néha úgy rámjön a hányinger, aztán ahogy jött, úgy el is múlik. Félek, hogy ezeket a tüneteket már csak én produkálom, annyira szeretném már a babát. :(
2009. jan. 11. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én minden nap ugynakkor (6-kor) mérem. Utána persze visszaalszom. A doki nekem azt mondta, hogy max 15 perc eltérés engedett, mert akkor már pontatlan. Szerintem te is válassz egy bizonyos időt és mindig akkor nézd. Akkor már biztos lehetsz az eredményben.

Amúgy szép magas. :)

K.

2009. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Álltalában én is mindennap 5 és 5.30 között mérem, csak a felkelés miatt nem mértem, mert úgy tudom, hogy min. 5 óra alvás után ad pontos értéket.

A mai akcióimmal teljesen felborult a rend.

Azért köszönöm a válaszokat!

2009. jan. 11. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is azon kezdek gondolokodni, hogy csak produkálom az álterhességi tüneteket, olyannyira, hogy tejet is termelek. NAGYON szeretnénk már babát. És ez a ciklusom maga volt a káosz: mellfeszülés és fájdalom, összevissza hők, görcsök, ingerlékenység, türelmetlenség, derékfájás, fejfájás, mellbimbó-égés. És egyetlen halvány pozitív teszt a kb 6-7 negatív közé. Szóval - ezek olyan dolgok, hogy sajnos nem hiszem, hogy tanácsot tudnánk adni. De kitartást...
2009. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!