Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor sikerült vagy...

Most akkor sikerült vagy nem?Ez a 37. napom,mindig 30-31.napra jön meg és még szerencsére mindig nem jelentkezett..

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babós lenni de sajna 2 teszt is még mindig negativat mutatott.Has puffadásom van meg az a mindjárt megjön érzés de mindigg reggel és este.Jah és nagy wc-ni sem tudok.Majd csak 19én megyek dokihoz.Szerintem hormon zavarom sincs mert nem rég csináltak hormon vizsgálatot inszemináció miatt de remélem erre már nincs szükség.Ez az egy izgat hogy a teszt nem mutatja ki.Volt már valaki igy,annyira félek!
2009. jan. 11. 07:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet későn van petetérésed és így a teszt is később mutatja ki. Egy ismerősömnek 8 hetesen lett pozitív a tesztje de ahogy itt olvastam vannak lányok akik már jártak így. Próbáld meg a tesztet pár nap múlva.
2009. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!