Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni ha még nincs...

Mit lehet tenni ha még nincs valaki 16 éves és kéne neki 72 órás tabletta?

Figyelt kérdés
nem nekem kell. Szóval-persze természetesen védekeznek óvszerrel,de ha véletlenül kilyukad akkor mi a teendő?gyógyszertárban adnak?vagy ha ott nem akkor hol? kérlek titeket,ha itt nem válaszoltok,akkor máshol nem tudom megkérdezni :S :( ... KÖSZÖNÖM
2009. jan. 11. 00:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

kereső szivem (:

amúgy nőgyógyász írhat fel csak. és az felír neked akkor is, ha még nem vagy 16. de a biztonság kedvéért jó magaddal vinni nagykorút. nem muszáj anyuci.. lehet nagytesó, uncsitesó, haver, bárki.. :P

2009. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hmm köszi :) ... nőgyógyász nyitva van hétvégén is?
2009. jan. 11. 00:21
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Pfff...az orvosoknak sz.ted nem jár szünet?? -.-'
2009. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
ha valaki meg nincs 16 akkor azt lehet tenni, hogy nem szexelni vagy ha olyan nagynak teccik lenni, hogy nem lehet varni a szexel, akkor ilyen esetben nagykoruval menni az ugyeletre.
2009. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap a tinédzser ambulanciára kell menni a kórházba. Hétvégén, ha nincs rendelés, akkor az ügyeletre. Felírnak 16 alatt is, de jobb ha nagykorú elkísér. De ha mégis egyedül kéne menned, ez ne tartson vissza, mert felírják!
2009. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
értem,nagyon szépen köszönöm :)
2009. jan. 11. 01:00
 7/19 anonim ***** válasza:

nem azért jött ide a kislány, hogy kioktatva legyen, hanem segítségért. Ami megtörtént, az megtörtént.

Örüljünk neki, hogy van, aki ilyen korban nem feletkezik meg a dolgokról, és utánajár.

2009. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Legközelebb tartsd összezárva a lábaid, KISLÁNY!!!Nem kéne felelőtlenül kefélni!
2009. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Most minek szólod le, nem tudsz olvasni? Előfordulhat gyártási hibás óvszer, és jobb ha tisztában van azzal még amielőtt elkezd szexelni, hogy mit kell csinálni, ha baj van!
2009. jan. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát igen,ugyanis ezt a kérdést is rálve tettem fel,hogy mik lesznek a válaszok :S . Mert hát az az oldal lényege,hogy itt bármit megkérdezhetsz,de van mikor nem kapsz rájuk rendes választ.Viszont örülök,hogy igy gondoljátok és köszönöm :)
2009. jan. 11. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!