Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal védekezés nélkül...

A párommal védekezés nélkül szeretkeztünk, de nem élvezett belém!Lehetek terhes? Mennyi rá az esély, hogy igen?

Figyelt kérdés
A párommal védekezés nélkül szeretkeztünk, de nem élvezett belém! Az előváladék is tartalmazhat spermiumot! Kérlek mondjátok el a véleményeteket és tapasztalataitokat!
2009. jan. 10. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kicsi az esély. Van itt a fórumon így született ember.

Legalább 50 ilyen kérdés volt az elmúlt 2 hónapban.

Kizárt, hogy nem írta ki ezeket neked.

2009. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
7.7556757574524%
2009. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
lehetsz terhes,bár én is csináltam pár alkalommal,és nem lettem terhes.
2009. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
aha lehetsz, attol is fugg, a ciklusod melyik napjan voltatok egyutt.
2009. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély, DE VAN!!! És abból a kicsi esélyből is született már gyerek!
2009. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell megjönnie a menzesemnek!! Ugye nincsen sok esély rá, hogy terhes leszek???
2009. jan. 10. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az esély,de máskor ne védekezzetek!!!
2009. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz felelősséget vállalni a tetteidért, akkor ne szexelj.

Pontozzatok le, nem érdekel, de ma két abortuszos kérdésre és három ehhez hasonló kérdésre válaszoltam.

Elegem van az agyatlan libákból, akik divatból elkezdik a szexet korán, nem védekeznek, itt aggódnak, majd a teherbeessés topik alatt azt kérdezik, hogy hol lehet abortuszt csináltatni és milyen módszerrel.

Mindezek közben azt állítják, hogy felelősségteljesen gondolkodnak, és elég érettek a szexhez. Szóval elég érettek a szexhez, de a következményeihez már nem?

Igenis lehetsz terhes, remélem nem leszel, mert akkor rohannál a klinikára és megölnél egy gyereket és csökkentenéd a teherbe esési esélyedet később.

Bár nem tudom, hogy való-e gyerek olyasvalakinek, akinek annyi esze sem volt, hogy egy gumit húzzon a barátja farkára...

És igenis te vagy a felelős, és imádkozom, hogy ne essél teherbe, pedig minden esélyed megvan rá.

Gondolod, hogy a barátod akive lelefküdtél elvállalná, hogy dolgozni fog és pénzt keres és kitart melletted ha szülsz, vagy épp megölöd a gyerekedet? Mert ugye ő lenne az apa...Próbaképpen ijessz rá, mondd, hogy nem jött meg és terhes vagy, és meglátod mit reagál. Főleg hogy a felelőtlensége miatt ilyen 'veszélyeknek' tette ki a saját barátnőjét.

Vegyél be egy eseményutánit.

2009. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ugye nem leszek terhes, ugye em leszek terhes????? Most az megnyugtad, ha azt mondjuk, hogy nem??? Esely van ra, honnan tudjuk, hogy terhes maradsz e? Egyik baratnom gumi normal hasznalat mellett lett terhes a 2.gyerekevel.
2009. jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!