Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónap lehet max a gyógysz...

Hány hónap lehet max a gyógyszer hatása?

Figyelt kérdés
juliusba hagytam abba a gyogyszert,jó lenne ha már összejönne.ezért kérdezem.
2009. jan. 10. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvosok 3 hónapot ajánlanak de nekem a második babóm gyógyszer elhagyása utáni 2.hónapban jött össze és a védőnő azt mondta semmi gond,a szervezet csak akkor engedi a babát ha a tabi teljesen kiürült már!Nyugodtan belekezdhettek már..Amig a szer hatása alatt vagy úgy sem engedi a babát.
2009. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy 3-6 hónap amíg teljesen kiürül.Mi vártunk 6 hónapot,bár nem is akartunk akkor még babát...de amint belefogtunk a babagyártásba,1,5 hónap elég volt..és most már 2 hónapos a kisfiunk :-)
2009. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elöbb akkor biztos nem jol fogalmaztam.6 hónapja probálkozunk a babával.akkor is hagytam abba.de eddig sikertelenül.van olyan h esetleg tovább van a hatása?
2009. jan. 10. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem. Próbálj szedni kiegészítő vitaminokat amik segítenek és egy orvos se árt hogy, megnézzen miért nem jön össze a baba.
2009. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de egyszer már ez miatt voltam.és mondta h várjam meg az 1 évet.és utána menjek.:(
2009. jan. 10. 17:18
 6/6 anonim válasza:
Én is júliusban hagytam abba, mi vártunk 3 hónapot és azóta próbálkozunk, eddig sikertelenül. Állítólag az 1 évet mindenképp meg kell várni, csak utána kell orvoshoz menni.Nekem a doki azt mondta,azért szedjük a gyógyszert minden nap, mert másnapra ürül a szervezetből.
2009. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!