Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nagyon halvány pozitív csík...

A nagyon halvány pozitív csík is pozitív?

Figyelt kérdés

Nagyon félek h terhes vagyok... :(

Mert még nagyon fiatal vagyok és pozitív lett a teszt...

Anyukámnak már mondtam...


2009. jan. 10. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, csináljatok még egyet.

Néha a tesztek rosszak.

Nem akarlak idegesíteni, de talán ez egy jel, hogy a szexet akkor kell elkezdeni, mikor felelősséget tudsz vállalni a következményekért.

Ez nem csak az óvszerhasználatot takarja. Mert ha fiatalon teherbe esel, akkor vagy elmész abortuszra és utána lehet, hogy nem lehetsz terhes többé; vagy megtartod a gyereket, és gondoskodnod kell róla.

Ezért 19 éven alul senkinek nem ajánlom, ezt jelenti a szexuális érettség, hogy ellen tudsz állni a divatnak, és csak azzal fekszel le, aki majd utána támogatni tud, ha esetleg teherbe esel. Aki meg igazán szeret, az vár rád.

2009. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem már a 16-17 éves kor már ideális a szüzesség elvesztésére illetve a szexre. Én is 16 vagyok, kb fél éve vesztettem el, de 1x sem csináltam védekezés nélkül. Barátom is nagyon figyel rám, és ő is figyelmeztet ha vmi nem oké. Szerintem csinálj még 1 tesztet.
2009. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ideális, hanem divatos, megszokott, és ciki, ha nem csinálja valaki...

Az óvszer, tablette sem véd 100%-osan, 16 éves fejjel hogy viselnél egy abortuszt? És a fiatal barátod vállaja majd, hogy elmegy veled az abortuszra, vagy fogja a kezedet szülésnél, elmegy dolgozni iskola mellett?

És már a szóhasználat is mutatja: nem "elveszteni" kell, tehát gyorsan túlesni rajta, hanem odaadni valakinek.

2009. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a halvány is pozitív! Kár hogy fgiatal vagy! Más nagyon örűlne ennek a halvány pozinak is!!! De minden képp jó hogy elmondtad anyukádnak!!!
2009. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire halvány! És hány percen belül láttad előbukkani!

Mert ha 10 percen túl, akkor az érvénytelen.

Ha nincs színe, csak egy szürke vagy színtelen csík, akkor az is negatív!

Viszont, ha van színe, rózsaszín (általában), ha halványan is, de jól kivehetően, nem kell hozzá hunyorítani, hogy látsd, - akkor az sajna pozitív!

2009. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!