Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A negatív teszt az tuti azt...

A negatív teszt az tuti azt jelenti hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Már egy hete késik a mensim és ma reggel csináltam egy nagyon érzékeny tesztet(Clearblue)ami sajna negatív lett.Mesi jele sehol soha nem volt hogy ennyit késsen.Nektek volt már ilyen.Majd 19-én megyek dokihoz!Kérlek segítsetek már annyira szeretném ezt a babát, 3 éve küzdünk érte!
2009. jan. 10. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hallottam már olyanról, hogy valakinek nem mutatta ki a teszt a terhességét, mert annyira alacsony volt a hormonszint még a szervezetében. Biztos, hogy a Clearblue a legérzékenyebb? A gyógyszertáriak azt hiszem megbízhatóbbak... De nem biztos.

NAgyon drukkolok, hogy babás légy, vigyázz magadra, egyél sok egészségeset és szedj vitamint!

Ha van jó híred, azért írd meg :)

14 hós törpe anyukája

2009. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon remélem és utána néztem azt mondják hogy ez 50es érzékenységű ugyhogy ma veszek egy 20at...hát ha. Annyira jó lenne már!Nagyon félek!Eddig csak annyit érzek minhta megakarna jönni főleg reggel és este aztán meg elmúlik!Jajj bárcsak sikerülne!!!
2009. jan. 10. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! Az első vagyok! Az jó jel!! Reméljük vaklárma-érzés és nem fog megjönni! :)

Nagyon drukkolok neked! :)

Remélem jó hírekkel jössz :)

2009. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!