Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lenne beágyazódás de nem...

Ma lenne beágyazódás de nem le hanem feljebb ment a hőm. Ez baj? Folyásom pedig nincs? Nem sikerült?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vagyok a peteérés utáni 7 napon. És eddig a ciklusom második felében mindig sok krémes nyákom volt, most meg tök száraz vagyok. Én azt olvastam a babatervezőkön hogy egy héttel a pé után mindig van nyálka de nekem nincs... És ilyen még nem volt. Semmi. Pedig vártam talán valami barnázgatást is.

A hőm pedig ma reggel 0,1 fokot feljebb ment, de itt írták hogy beágyazódáskor inkább esik egy picit.

Akkor most se reménykedjek?

Már kaptam időpontot és jövő hónapban már gyógyszeres kezelésre megyek. Olyan jó lenne ha mégis.

Szerintetek?


2009. jan. 9. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te a beágyazódás nem ilyen pontosan történik ám! általában 10-12 nap. Miért csak a mai napról beszélsz??? beágyazódhat három nap mulva is.

Szerintem hagyjál abba minden méricskélést, ahogy itt olvasom a lányoknak csak a baja van belőle. Aki eldobta a hőmérőt rögtön terhes lett:-)) szóval lazíts, még megtörténhet a beágyazódás!

2009. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
és biztos hogy 7 napja volt a pé-d? amúgy a beágyazódás azt jelenti hogy megtapad kb 3 nap után hogy megtarmékenyül és kb még 3 nap mire rendesen beágyazódik. 0,1 meg semmit nem jelent. az minth semmi nemlenne.
2009. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy túlreagálom. Több mint egy éve nem jön a baba. És most előjött egy betegségem amiért kicsi a valószínűsége hogy akár babám lehessen.

Kezdem a lombikprogramot.

Szóval ezért spanolom túl. Aki hasonló helyzetbe van biztos megérti.

2009. jan. 9. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek, én is irtóztam a gyógyszeres kezeléstől, persze vártam, hogy végre használ, de az ember mégis fél egy ilyen kezelés előtt. Én ugyan nem lombikra megyek, de lassan 3 féle gyógyit kell szednem.

Kérdésedre válaszolva:

A véleményem az, hogy nem feltétlen kell leesnie a hődnek beágyazodáskor. Nem tudták még eddig bizonyítani, hogy attól esik le a hő, egy újabb ösztrogénhullám indul el, az a valószínűbb. Bár igaz, az én esetemben az ellenkezője, 2x voltam terhes, 2x esett le a hőm, de peteérés után kb. 10 nappal. (A babák elmentek...)

Nekem mindig volt valamilyen folyásom (ált. peteérés után krémes), de mensi előtt kb. 1 héttel tök száraz voltam.

Innen is tudtam, hogy valami nem stimmel...

Hidd el, ha látnád az én hőgörbémet, eldobnád a hőmérőt...

Alig volt 36,6 a hőm...


Szerintem reménykedhetsz, de nagyon ne éld bele magad, mert inkább kellemesen csalódj, mint keserűen!


Nagyon drukkolok neked, ne add fel!

Én sem teszem.:)

2009. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jók a tüneteid! Hőnek emelkedni kell, és sokaknál jelentkezik szárazság. Reménykedhetsz, de ne éld bele magad! Remélem bébi lesz! Ha nem akkor akkor se keseredj, jönni fog hozzád is!
2009. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én teljesen megértelek , hogy ennyire rá vagy ""görcsölve"" én ugyan ebben a cipőben járok , de hidd el ne görcsölj rajta , azokból amikből elmondtál lehet babád de ahogy írtad baj van nálad korán se éld bele magad a babyba , ha nagyon nem vagy biztos a dolgodban amit érzel vegyél egy tesztet vagy kérj a dokitol egy vértvételt abbol meg tudják mondani , hogy babás vagy-e.

Drukkolok!!!

Várom mielöbbi válaszod hogy mi ujs.

2009. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nagyon köszönöm a válaszokat.

Ma reggel a 8 napon most 0,2 tizedet esett a hőm, de még mindig száraz vagyok. Semmi folyásom nincs.


Nagyon drukkolok Nektek is. Akinek pedig sikerült azoknak gratula.

Mindenkinek jó egészséget kívánok.

2009. jan. 10. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!