Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 35-36. napon, és...

Ma vagyok a 35-36. napon, és semmi...Lehetek terhes? Mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

Nem 28 nappal számolok, mert nem szokott napra pontosan megjönni, legutóbb 34 napra jött meg. Ehhez viszonyítottam, és karácsony körülre számoltam a peteérést, mindent bele is adtunk.

Semmit sem érzek. Semmi feszülés, semmi csipkedés. A hőm magas. Most kedden viszont volt egy kis vérzés (nem sok, egy pisi utáni "törlésnyi", bocsi a kifejezésért), majd leheletnyi barna váladék, de azóta sincs semmi.

Viszont terhességi tünet sincs. Mégis úgy érzem, hogy sikerült. Remélem, jól érzem...:-)

Lehet, hogy a 6-i pár csepp vér a beágyazódást jelezte? 26-i peteérést követően lehetett, ugye?

Mikor érdemes Medi-Labbal tesztelnem? Várjak még?

MIndenkinek köszönöm a segítséget!


2009. jan. 9. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán sikerülhetett ha elkaptátok a pé-t! Szerintem vasárnap csinálj először tesztet reggel. Az már csak két nap. Ha negatív pár nap múlva ismételd meg, mert ugyebár nem lehet tudni mikor volt peteérésed. Ha nem jön meg és a teszt bármit is mutat, menj el orvoshoz! Sok sikert! Megy a drukk!
2009. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot!:-D
2009. jan. 9. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen! :D Tudom mit érzel, én is így voltam hogy mikor teszteljek, de nekem sajna megjött. Most készülődök a pé-mre, már bevásároltam ovutesztet is.

Ja, az meg nem baj hogy nincs tüneted, mert sok ismerősömnek semmi tünete nem volt. Ez egyénenként változó. A barnázás lehetett beágyazódás, reméljük így van. Mostanában sokat hallottam ilyet, bár velem még nem fordult elő.

Előző válaszoló :)

2009. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!