Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki ismeri a gravitest-et?...

Ki ismeri a gravitest-et? Mennyire megbízható? A terhességi tesztek adhatnak téves pozitív eredményt?

Figyelt kérdés

Járt már valaki hasonló cipőben,mi lett az eredménye?

Hétfőn kellene nem megjönnie.Ma reggel kiváncsiságból teszteltem,tudom még korai volt és nem is első vizeletből.5perc után még nem mutatott semmit,mivel siettem munkába elraktam és miután haza értem megnéztem és +volt.Előző hónapban is teszteltem kíváncsiságból más tesztel és az nem mutatott délutánra pozitívat.


2009. jan. 9. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

csak az a teszt valós ami öt perc várakozásig eltelt időben ad eredményt. ami "fél nap " múlva illetve órák után pozitív az hamis eredmény.

Mindegyik teszt jó csak másmilyen az érzékenységük.

2009. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem reális eredmény. Nekem nagyoin sok teszt átváltott már +ra, mikor pár óra múlva ránéztem.

De ez mind-mind negatív volt. A valódi + tegnap reggel 40 másodperc alatt megjelent, bár halványan, de ott volt.

2009. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!