Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már napja pozítivat tesztelek....

Már napja pozítivat tesztelek. Viszont sokat van olyan érzésem, hogy mindjárt megjön. Reggel barnáztam egy kicsit (sötétebb barna volt), de már elműlt. Ugye nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Hétfőn tud fogadni az orvos.
2009. jan. 9. 13:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Kimaradt: 3napja pozítiv a teszt.
2009. jan. 9. 13:47
 2/10 anonim válasza:
100%

Szia!


A pozitív nem téed, valószínű babás vagy, a barnázás normális. nYUGI :))

2009. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A barnázás még belefér, csak ne legyen nagyon véres!
2009. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, már azt hittem, valami baj lett odabent.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2009. jan. 9. 14:07
 5/10 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg, amíg nem görcsölsz és nem erősödik addig semmi gond :)
2009. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NEM ÉRTEK EGYET AZ ELŐTTEM SZÓLÓKKAL! AZONNAL MENJ DOKIHOZ! Bocs, nem akarlak megijeszteni, de ha én is időben megyek, akkor lehet még mindig terhes vagyok. Nekem a vetélés indult így . 3 napig barnáztam, mindenki azt mondta, hogy normális . A 4. napon már véreztem, a 7.-en elment a baba. Pedig már szívhangja is volt. Bocs, ha elkeserítettelek, de inkább menj dokihoz feleslegesen, minthogy baj legyen. Minden jót kívánok!
2009. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Az egyik nem értek egyet, és a többiek között vagyok.

Ha esetleg holnap is előfordulna a barnázás akkor menj be az ügyeletre, ne kockáztass, ugyanis bármit jelenthet, lehet azok közé tartozol, akik az elején "véreznek" és lehet, hogy épp most jelez a szervezeted, ha akarsz babát sipirc pihenni.


Javaslom a hétvégi síelünk, túrázunk, bármi csak pörgünket, az ágyban döglünk, pihenünk re cseréld.... Addig amíg a doki nem vizsgált meg....

2009. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen igen gyakran ezt az oldalt összekeverik az orvosi rendelővel meg az ultrahanggal!!! Ilyen kérdéseknél inkább mindig azt kéne írni hogy bizony menjen el az ember orvoshoz!
2009. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ui: ha csak hétfőn fogad menj el az ügyeletre vagy a hozzád közeli kórházba a nőgyógyászatra és mutasd meg magad! nem várj hétfőig!!!
2009. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam kórházban, és meg sem vizsgáltak, mondván ilyen a terhesség elő szokott fordulni, főleg mikor meg kellene jönnie. Azt mondta, ha véres lesz, akkor kell menni.
2009. jan. 9. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!