Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Következő ciklusban megyek...

Következő ciklusban megyek hsg-re, utána rögtön megcsinálják az inszemet, vagy várni kell még?

Figyelt kérdés
Készül vki inszemre mostanság?
2010. nov. 8. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a hsg az utolsó meddőségi vizsgálat, tehát, ha mindenen túlvagytok, és a doki inszemet javasol, akkor meg kell várni a következő havi ovut, illetve inszem előtt kapsz mindenféle "serkentő" izét, szóval, várni kell 1 hónapot.
2010. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
várni kell 3ö napot minimum, mert a hsg-nél kotrasztanyagot kapsz és röntgen lesz, ami árthat az aktuális petesejtnek.
2010. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hsg-t a menzesz után végzik ha már teljesen elmúlt. És a hormon stimuláció a mensi 3. napjától kezdődik. Nem hiszem ,hogy elkezdik az inszeminációt Hsg-vel azonos cikluson belül. A rá következő ciklusban .

Nálam megcsinálták a Hsg-t aztán az összes eredményünk megbeszélésére kaptam a másik hónapban időpontot. De ez szerintem mindenhol máshogy van. Aztán én sajna nem kezdhettem inszemmel ,apagondok miatt.

2010. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és nektek hsg-t csináltak csak vagy az alatásos lapart, ahol méhet mindent nézik, mert a doki nekem ilyet akar.
2010. nov. 9. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem hsg-t, hsk-t (belülről nézik a méhet), aztán egy méhenkívüli kapcsán átnézték kívülről is - ha már ott jártak.
2010. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok:

Nekem csak HSG volt. Már ott is látható ha valami elváltozás van a méhben. Ha valamit gyanúsnak vélnek akkor lapar is követheti a HSG-t . Nekem mindkét petevezetőm rendben volt ,nem láttak semmit.

2010. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem az orvos rögtön lapart akar, ezen vagyok kiakadva, miért nem elég a hsg..
2010. nov. 9. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosodtól kellene megkérdezni. Miért kezd egyből laparral. Vagy ő lehet hogy mindig lapart csinál. Az biztos hogy sokkal biztosabb képet ad. Nem tudom mitől függ. Talán attól legalábbis én úgy gondolnám ,ha valakinek volt mondjuk bármiféle kisebb műtéte ,beavatkozása ,petefészekgyulladás,ciszta,ciklusproblémái stb amitől bármiféle elváltozás szóba jöhetne. De az biztos hogy laparral mindenre fényt derít ha van valami probléma.
2010. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha endometriózisod van, ahhoz nem elég pl.
2010. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!