Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedése után mennyi...

Closty szedése után mennyi idő után lehetséges a terhesség? Már nagyon szeretnénk babát.5hónapja próbálkozunk és még semmi sajnos

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekunk elso honapban osszejott.


en ugy tudom, 3 honapig tarthat egy closty kura, utana pici szunet, es megint, de biztos vannak, akik megcafolnak, mert hallottam azt is, hogy fél évig.


mivel probalkoztok closty mellett? mennyi probalkozas utan kaptal clostyt? vagy volt valami mas oka?

2009. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Én még kaptam dulphastont mellé és még a hőmérős módszert alkalmazom. 3 hónap sikertelen próbálkozás után fordultam dokihoz és megnyugtatott, hogy ezek majd segítenek, bízom benne,mert nagyon jó doki! És mások is ajánlották! Kedden kiderül,hogy mik a további tehendőink, vagy egyáltalán lesznek-e még tehendőim. Már nagyon várom a pocaklakót :)
2009. jan. 9. 08:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Szió!Nkem is duphaston volt, meg closty.Nekem azért, mert PCO-m van.Ez semmi tünettel nem jár, csak a cisztákkal, meg rendszertelen cisztákkal.ez a második clostys hónapom, az elsőből nem lett Babó.

Mivel Pco-m van, szedek még Metfogamma tabit, az inzulin rezisztencia miatt.

Remélem sikerül már végre....mondjuk csak szeptember óta próbálkozunk...

Sok sikert Neked is!:)

2009. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előző vagyok, és rendszertelen mensit akartam írni, nem rendszertelen cisztákat....
2009. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és tiszta szívemből kívánok sok sikert nektek is a babához!!!
2009. jan. 9. 08:35
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
szia, nekem a 6.-ik clostys hóban jött össze, 13 hónap próba után
2009. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szio, elso vagyok.

sokan mondjak ("sajnos" nem volt alkalmam kiprobalni, mert hamar jott a baba) a palastfu-cickafarkfu teat, olvass utana, esetleg kerdezz ra a dokidnal, mert sokan eskusznek ra! talan az is segit valamennyit, minden pici segitseg jol jon ilyenkor :)

sok sikert!

2009. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, ilyenkor minden segítség jóljön. Köszi a tanácsot!
2009. jan. 9. 14:42
 9/9 nini24 ***** válasza:
100%

Szia!


Remélem jött a baba azóta! Én most kezdem el a closty kúrát! Remélem neked pozitív tapasztalataid voltak! :)

2009. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!