Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hónapja nem szedek tabit....

10 hónapja nem szedek tabit. Eddig nem sikerült teherbesnem. A mensesem is egy kicsit felborult. Mindenképp menjek dokihoz? Csak gyógyszer segíthet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem voltál dokinál gyogyi abbahagyása óta??menj e mindenképp, nem biztos h gyógyszer kell, megnézni minden oké e, de félidőben menj h jobban lássa dolgokat
2009. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Félek elmenni, hogy mit fog mondani. Ugyanakkor tudom, hogy el kell mennem minél előbb. Mi van, ha nem eshetek teherbe??
2009. jan. 8. 21:45
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Voltam fél év után. 2-szer voltam vérvizsgálaton, ahol a hormonjaimat nézték meg, de úgy alakult, hogy még nem tudtam a végére járni, mert a dokim elment, és nem nagyon bízok meg másban. Meg halasztottuk is egy kicsit a babát, szóval nem tudom az eredményt, csak annyit, hogy mindkét papíron a tesztoszteron szintem magasabb egy kicsit a reális értéknél.

Ez mit jelenthet?

2009. jan. 8. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a gyógyszer segíthet! Nem kell erőszakosan állni hozzá. Az se jó, ha az együttlétek csak a gyerekcsinálásról szólnak. A legjobb babacsináló módszer a nyugalom és stresszmentes élet! Persze, ha szeretnél megnyugodni, menj dokihoz. Bár nem feltétlen veled lehet gond!

Már csak azért is jó, ha lát a dokibácsi, mert megnézheti, nincs e gyulladásod és nem e az szab gátat a sikernek. Meg hát ugye jó tudni baba előtt, hogy milyen vitamint szedj. Sok sikert!

19 hetes kismami

2009. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Progeszteron egyszer 2,4 másodszor meg 14,20 . Ez két különböző hónap közepe.
2009. jan. 8. 21:50
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!

Jó egészséget és jó babavárást neked!

2009. jan. 8. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
magas progeszteronra van gyógyszer...menj minél előbb semmi rosszallót nem mond főleg ha bízol benne
2009. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi egy évig próbálkoztunk, de nem jött össze a picurka.

Elmentem a dokibácsihoz, aki megvizsgált, majd pozitív gondolkodásra buzdított, és el kellett mennem a félidőben egy ultrahang vizsgálatra, ahol megnézte, hogy van e rendesen peteérésem. Hát volt....jó nagy....Haza mentem lobogtattam a papíromat a páromnak, hogy ma lehet és minden rendben. Még aznap este összejött a babánk. Lehet, hogy csak a doki bácsinak kellett megnyugtatni, hogy minden rendben van. Tegnap volt a szépséges szép lányom 4 hónapos!

Pozitív gondolkodás!!!!!!!

Remélem mihamarabb boldog kismama és anyuka leszel!

2009. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is 9 hónappal a gyógyszer után estem teherbe. Sztem nem kell 10 hónap után valami bajra gondolni. Az nem sok idő (sajnos). Legyetek türelemmel, persze a doki nem árt de nem is feltétlenül használ.


Üdv:

36 hetes kismama

2009. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen ha gyereket akarsz
2009. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!