Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap után kellene megjönnie...

Holnap után kellene megjönnie eddig semmi jele csak fehér sűrű folyásom vabn ez most baba vagy mensi jel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég kevés infó a számunkra... pl. nem éreztél beágyazódásos tünetet? Nem volt ptefészek szurkád? Esetleg pár csepp vér nem volt a fehérneműdön? Stb.

Sajnos ez elég egyénfüggő. Nekem amikor mensi előtt fehér folyásom volt nem voltam terhes, viszont amikor pozitívat teszteltem áttetsző folyásom volt. Sajnos még (drukk, hogy ne ez legyen nálad) még holnapra megjöhet a vizes folyásod. Kis türelem még és tesztelhetsz! Sok sikert!

2009. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam a fehér sűrű folyás a baba jele volt:) De hozzáteszem nekem ilyen sose volt mensi előtt.
2009. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem menzi jel is volt,de baba jelnél is volt. szoval pasz
2009. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!