Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babát szeretnénk és...

Második babát szeretnénk és érdekelne, hogy kinek mennyi idő alatt sikerült a 2. baba?

Figyelt kérdés

8 hónapja szültem. ettől a hónaptól szeretnénk próbálkozni, nem szedek fog. gátlót és nem szoptatok már (sajnos elapadt!)

Igaz nem korai még..?? szerintetek. NAgyon szeretnénk kistesót.


a válaszotokat előre is köszönöm!


2009. jan. 8. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Az én csajszim 17 hónapos, és 17 hetes terhes vagyok a tesóval.

Szülés után 11 hónapra jött meg a mensim. 2x volt utána már nem jött meg..:))

Mi sem védekeztünk, viszont még mindig szoptatom a csajt.

Mert hogy cicifüggő és nem tudom leválasztani, bár nem is nagyon akarom.


Sok sikert nektek, drukkolok!

2009. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 és fél hónapja szültem, mi is szeretnénk április körül próbálkozni. Nem szeretnénk nagy korkülönbséget a gyerkőcök között. Bocs, hogy kihasználom így az alkalmat, de engem is érdekelnek a hozzászólások.

Nektek meg mindent bele! Írj majd, hogy mennyi idő alatt sikerült!

2009. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!engem is nagyon erdekelne kinek mikorra sikerult a kisteso:)

az en lanyom 19 honapos es mi mar kb 7 ik honapja nem vedekezunk es sajnos eddig meg nem sikerult :(

2009. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 7 éves a nagylányom. szeptemberben levetettem a spirálom, októberben még menstruáltam, novemberben terhes lettem és júliusban meg is született a kisfiam. a czeizel féle módszer szerint kisfiúra gyúrtunk és nekünk bejött. :-))))

mai eszemmel már nem várnék 7 évet a kistesóval, úgyhogy ne aggódj, nem korai szerintem.

2009. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hajrá mindenkinek! :) köszi lányok.
2009. jan. 8. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem korai. A mi kisfiúnk 10 hós volt, mikor elkezdtünk próbálkozni. Nálunk 23 hónapra sikerült, de úgy hogy az elsö három hónapban, ahogy abbahagytam a fogamzásgátlót, még mensim se volt. Igaz, az elsö babánkra még többet kellett várnunk!

Egy 29 hetes kismama

2009. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mintha magamat hallanám :) nekem 7 hónapos volt mikor megjött. Akkor rögtön nem sikerült, de most a második menzi után igen! 5 hetes vagyok :) Nagyon szurkolok, hajrá!!!!
2009. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössszzziii! én is nektek!
2009. jan. 9. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!