Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom hogy van e...

Honnan tudom hogy van e peteérésem? Mi az az ovu teszt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pl. az ovi teszt megmutatja, hogy van-e peteérésed. DM-ben 2500.- körül van, öt tesztcsíkot tartalmaz. Nekem ez nem vált be, hanem az ovulációs törpemikroszkóp. Mindkettőre ha rákeresel itt a keresőben, akkor ezer kérdést fog kidobni ezekről. Peteérést mutaja még a hőmérőzés, és a saját tested "figyelése". pl. félidő környékén nyákos, nyúlós folyás, petefészek szurka. Hát ezek mutatják meg, hogy mikor van peteérésed.
2009. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

A pé-t onnan is ki tudod számolni hogy ha pl 28 napos a ciklusod akkor kb a 14. napon van a pé-d de ha neked nem 28 napos hanem más akkor a következő mensi napjától számítva 2 héttel volt péd (ez biztos), ha figyeled magad akkor pár hónap alatt megtudod figyelni , a tested hőmérsékletéből is meg tudod állapítani minden nap ugyan abban az időben méred akkor abból is megtudod állapítani mert a hőd feljebb megy 1-2 tized fokkal de ezzel is az a baj hogy csak a múlt havi pédet tudod mikor volt , a törpemikroszkóp Nekem nem jött be én használom minden hónapban de soha nem láttam páfrányt az lh tesztel az a baj hogy nagyon nehéz elkapni a megfelelő pillanatot mert nagyon rövid ideig mutatható ki vele az lh növekedés de ha sikerül akkor onnantól számított 24 óra , meg még onnan tudod hogy szurkál ott lent és ahol szúr amelyik oldalon akkor azon az oldalon érett a tüsző tehát ha figyelsz magadra akkor tudod melyik oldalon van de ha konkrétan szeretnéd megtudni hogy van -e peteérésed akkor kérsz egy labort a ciklusod 2 vagy 21 napján és abból 100 % meg tudják állapítani , meg még valami ha kb a ciklusod közepén veszel mintát a hüvelyedből és nagyon nyúlós és átlátszó a váladék akkor tuti hogy akkor van pé-d....


Remélem tudtam segíteni..

Babát szeretnél hogy erre voltál kíváncsi?

2009. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

igen babát szeretnék, de még eléggé az elején vagyunk és sok dolgot nem tudok, de az oldalról tanulgatok.

2009. jan. 10. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!