Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után vagyok 8 nappal....

Ovuláció után vagyok 8 nappal. 3 napja barnás-véres pecsételésem van,meg fájdogál az ölem. Mitől lehet ez? Most már semmit sem értek!

Figyelt kérdés
A múlt hónapban voltam hormonvizsgálaton, ahol mindent rendben találtak.A progeszteron szintem szerintem kicsit alacsony( 11,90ng/ml),de a doki szerint ez jó.Mivel nem kaptam rá gyógyszert iszom a palástfű teát napi két csészével.De most akkor miért barnázgatok-vérezgetek már 3 napja? Kicsit idegesítő tud lenni.Ha beágyazódási vérzés lenne az nem tart ilyen sokáig,nem?
2009. jan. 8. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérem írjatok, ha velek előfordult ilyen vagy hasonló!Itt olvastam,hogy valakinek 6 napig pecsételése volt menzisz előtt, a 28. napom meg pozitívat tesztelt.
2009. jan. 8. 15:10
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért! Semmi-semmit

velek- veletek

2009. jan. 8. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 8 napja volt pé-m, eddig nem volt vérzésem, csak a hasam fáj iszonyatosan, olyan feszülő érzés, ma pedig egy picit véreztem. Iszom én is a palástfű teát. Eddig minden hónapban pecsételő vérzésem volt ilyenkor 6-7 napig, utána meg is jött a mensim. Most nem tudom mire vélni, ezt a vérzést. Remélem beágyazódás! És nálad is lehet az, nem??? bizzunk benne!!! Szoritok! Majd ird meg mi lett!!!
2009. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem szokott lenni barnázáson egy-két nappal menzi előtt,de után meg is kapom.De ,hogy egy héttel? Na reménykedjünk.
2009. jan. 8. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én évekkel ezelőtt voltam így... A baba nem jött, a hormonjaim rendben voltak.

Viszont már a 17-18. ciklusnaptól barnáztam, a 28.napig, amig meg nem jött rendesen. Doki eü kaparást végzett, mert méhnyálkahártya szintjén volt gubanc. Második ciklusban babás lettem.

2009. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!